خرید آسان،ارزان،با اطمینان همراه با پشتیبانی.
با خرید نقدی از پرداخت هزینه پستی خودداری کنید.

خدایی بدو بیا تو 2 تا لینک زیر امتیاز بالایی به همه مطالبم بده.

www.masbi.com/sellerlink.aspx

http://www.parsys.biz/sellerlink.aspx?user_name=xxfarshid





تاريخ : دو شنبه 21 اسفند 1398برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

هنر عشق بازي استاد دهنوي ، مجري برنامه گلبرگ

قیمت: 6000 تومان


هنر عشقبازي نسخه كامل ( تصويري )
سلام، وقتتون بخير ، اگر شما از آن دسته از كساني هستيد كه در زندگي زناشويي خود مشكلات جدي دارند و آنگونه كه بايد از همسر خود لذت نمي بريد و به دنبال كاميابي هاي جنسي رؤيايي در زندگي مشتركتان هستيد يك پيشنهاد ويژه برايتان داريم كه در طول مدت زندگي تان بي نظير است.
حتما نام حجة الاسلام دهنوي را تاكنون شنيده ايد؟ كارشناسي خوش اخلاق و خبره در حوزه مسائل جنسي و زناشويي كه پايه ثابت برنامه گلبرگ شبكه 3 سيما هستند كه چند سالي است از رسانه ملي پخش مي شود.
مجموعه اي كه همينك برايتان آماده كرده ايم اما چيزي متفاوت و واقعا ديدني و قابل تامل براي زوج هاي ايراني است ، مجموعه اي تصويري با كيفيتي عالي در زمينه بررسي و حل مشكلات زناشويي كه به زبان بسيار ساده و شيرين از سوي آقاي دهنوي مطرح و پاسخ داده مي شوند.
استفاده از اين مجموعه را به همه زوج هاي گرامي توصيه مي كنم چرا كه كليد حل بسياري از مشكلات جنسي شما و همسرتان در اين مجموعه افشاء مي شود به گونه اي كه شما پس از استفاده از اين مجموعه خواهيد توانست:
اختلالات جنسي خود و همسرتان را شناخته و به سادگي برطرف كنيد
مشكلات سرد مزاجي خانم ها را در كوتاه ترين زمان و با كارهايي ساده براي هميشه حل كنيد
رغبت خود و همسرتان به رابطه جنسي را به شدت افزايش دهيد
به رابطه يكنواخت خود و همسرتان رنگ و بويي تازه از تنوع و هيجان ببخشيد
كاري كنيد تا همسرتان بيشتر از شما عاشق عشق بازي و همبستري شود
ديد تازه اي از رابطه زناشويي بدست آوريد و همسر خود را همانند روزهاي آغازين تر و تازه ببينيد
و ده ها تكنيك كاربردي ديگر كه قطعا زندگي زناشويي شما را از اين رو به آن رو مي كند
هميشه هر مشكلي در زندگي راه حلي دارد اما مشكلات جنسي و زناشويي از جمله مشكلاتي است كه نمي توان به سادگي با ديگران مطرح كرد و درخواست كمك كرد به خصوص باتوجه به حيائي كه ما ايرانيان داريم.
ما با توجه به اين نكته مهم اقدام به گردآوري اين مجموعه نفيس كرديم كه حقيقتا تماشاي آن ، چه براي خانم و چه براي آقا ديدني و پندآموز هست نيازي نيست ده ها هزارتومان پول مشاوره بديد و با شرم و حياء سوالات خود را مطرح كنيد بلكه با يكبار هزينه كردن بسياري از فوت و فن هاي روابط جنسي را ياد بگيريد.
بدون ترديد رابطه جنسي شما پس از مشاهده اين مجموعه تغيير محسوسي خواهد كرد و شما از اين همه تغيير شگفت زده خواهيد شد!!!
شخصا معتقدم هر زوج ايراني به وجود چنين مجموعه اي در خلوت شان نياز دارند چون متاسفانه در مملكت ما خط قرمزهاي اشتباهي است كه واقعا مانع از آموزش صحيح اين مطالب براي ما مي شوند. اين نكته در خود اين مجموعه به صراحت توسط آقاي دهنوي هم ذكر شده و ايشان هم از اين وضع ابراز نارضايتي و گله مي كنند.
اما تيم سايت ما بر آن شد تا اين مجموعه رو به طور كامل و با كيفيت بالا و بدون سانسور براي شما عزيزان آماده كند تا شما هم بزودي شاهد تغييرات شيريني در روابط زناشويي تان باشيد.
در اين برنامه مطالبي را از زبان حجة الاسلام دهنوي مي شنويد كه هرگز در تلويزيون مطرح نشده و چهره اي زيبا از اسلام ناب محمدي به شما نشان مي دهند كه در رسانه ملي هرگز نمي توان به آنها حتي اشاره هم كرد چه رسد به توضيح شان.
قيمت : 6000 تومان
ارسال سريع به تمام نقاط كشور
هشدار جدّي: با توجه به اينكه اين مجموعه متناسب با شرايط زن وشوهر هاي گرامي تهيه شده لذا پس از تهيه آن ، از تماشاي اين مجموعه در كنار كودكان و يا ساير اعضاي خانواده جدا پرهيز كنيد و فقط در خلوت خودتان و همسر محترمتان به تماشاي آن بپردازيد.
يك نکته ويژه: اين مجموعه با عنوان: " نسخه 1 و 2 هنر مديريت زندگي جديد " ارسال مي شود نه ”هنر عشق بازي استاد دهنوي“ بنابراين دقت داشته باشيد که بسته را با نام هنر مديريت زندگي اقاي دهنوي دريافت ميکنيد اين امر به دليل درخواست کثيري از شما خريداران گرامي مي باشد.
رابطه اي لذت بخش و متفاوت در انتظار شماست...
در قسمت اول که در بالا به آن اشاره شد احکام و مسايل شرعي ويژه ي اتاق خواب گفته نشد و قرار بر اين شد تا اين مبحث در جلسه اي جداگانه تحت بررسي و بحث قرار گيرد که هم اکنون اين مبحث هم بطور کامل و بدون کوچکترين سانسوري در اين مجموعه نفيس قرار داده شده تا شما با يکبار هزينه کردن هنر عشقبازي را بصورت کامل و يکجا در اختيار بگيريد
اجراي مبحث احکام شرعي به استاد داريني تعلق گرفته که يکي از کارشناسان ثابت قسمت پاسخ به احکام آستان قدس رضوي در حرم مطهر حضرت رضا ( عليه السلام(مي باشند.
ايشان با بياني بسيار شيوا و رک مسائلي شنيدني از اتاق خواب را براي شما بازگو ميکنند که قطعا بهت و حيرت شما را برخواهد انگيخت چراکه بسياري از ما آنقدر درگير مشکلات زندگي روزمره ي خود شده ايم که از آموختن نکات کليدي و مسائل شرعي مربوط به اتاق خواب غافل شده ايم و به خاطر محدوديت هايي که در ايران داريم در تمام مقاطع تحصيلي از آموزش اين نکات حياتي محروم بوده ايم. تماشاي اين سمينار مطمئنا ديدگاه شما را نسبت به بسياري از مسائل شرعي پيرامون رابطه زناشويي تان تغيير خواهد داد و خودتان هم تعجب خواهيد کرد که اسلام چقدر در اين زمينه بر شما آسان گرفته و شما خود را به زحمت مي انداخته ايد.
در اين نسخه طيف مسايل مطرح شده به قدري متنوع و جذاب است که ارايه فهرست کامل عناوين آن برايمان مقدور نيست اما به اختصار تيتر مهمترين آنها را در زير مي آوريم:
آيا مي دانيد در بسياري از جاها غسل جنابت بر شما واجب نيست؟
تکليف آب هايي که در آقايان و خانم ها در شرايط مختلف بيرون مي آيد چيست؟ بصورت تک به تک بررسي و پاسخ داده مي شوند.
حکم سقط جنين در ابتدا ‏، پس از يک ماهگي و پس از 4 ماهگي چيست؟
حکم زني که شوهرش مسافرت است و در ماه رمضان از سفر برمي گردد و از وي درخواست رابطه زناشويي ميکند چيست؟
اگر زن و شوهري به مهماني رفتند و در آنجا رابطه برقرار کردند و رويشان نشد بروند غسل کنند
تکليف شان چيست و چه راه حل شرعي براي اين کار وجود دارد که بدون غسل نماز بخوانند ؟
حکم همبستري زن و شوهر در شب شهادت اهل بيت (عليهم السلام) چيست؟
تکليف وازکتومي و آ يو دي براي جلوگيري از بارداري از نظر شرعي چيست؟
کليه ي مطالب بالا به همراه ده ها مطلب آموزنده ي ديگر به طور کامل و بدون هيچگونه سانسوري در اين مجموعه ي ناب در اختيار شما داده مي شود.
يك نکته ويژه: اين مجموعه با عنوان: " نسخه 1 و 2 هنر مديريت زندگي جديد " ارسال مي شود نه ”هنر عشق بازي “ اين امر به دليل درخواست کثيري از شما خريداران گرامي مي باشد.
توجه: مبلغ 2400 تومان بابت هزينه ارسال به مبلغ فوق اضافه خواهد شد و پرداخت وجه در هنگام دريافت به پستچي مي باشد. تحويل سفارش هم از 3 تا 7 روز اداري
خبر ويژه: اينکه هم اکنون نسخه کامل اين مجموعه که در هيچ کجا نمي توانيد مشابه آن را پيدا کنيد بصورت اختصاصي و بدون سانسور براي مدتي محدود به فروش مي رسد قبل از اتمام اين مهلت خريد خود را انجام دهيد.

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش بازاريابي عصبي بصورت فيلم تصويري به زبان فارسي

قیمت: 17000 تومان

آيا شما هم فروشنده ي كالا و خدمات هستيد ؟
آيا شما هم فروشنده ي اينترنتي هستيد و در فروش محصولات تان با مشكل مواجه شديد؟
آيا چند وقتي است فروشتان كم شده و نياز به تكنيكي براي جبران داريد؟
پس با بازاريابي عصبي آشنا شويد و به سرعت ضررهاي گذشته را جبران كنيد. شما مي توانيد فروش خود را ظرف يك هفته ي آينده كاملا متحول كنيد پس قبل از رقبايتان اين تكنيك جديد بازاريابي را فرا گيريد.
با بازاريابي عصبي آشنا نيستيد؟

آيا مي دانيد بازاريابي عصبي تكنيك جديدي است كه به واسطه ي آن مي توان فروش را به سادگي چندبرابر كرد ؟ آيا مي دانيد با استفاده از اين تكنيك ديگر از بحث روي قيمت خلاص مي شويد و مي توانيد مشتري را قانع كنيد تا محصول يا خدمات شما را با قيمت پيشنهادي شما بخرد؟
روشي نوين براي بازاريابي خدمات و محصولات كه در حال حاضر برندهاي معتبر دنيا از آن براي توسعه ي فروش و كسب سود بيشتر استفاده مي كنند.
بازاريابي عصبي درک بهتر عملکرد مغز است تا بتوانيم عمليات بازاريابي و فروش خود را با توجه به فاكتورهايي خاص بهبود ببخشيم.
پس متن زير را با دقت بخوانيد تا بفهميد چرا مشتريان از شما خريد نميكنند با اينكه در ظاهر محصول شما را پسنديده اند! و بازديدها بالاست اما سفارش كم و شما چه فروش هاي كلاني را از دست مي دهيد با اينكه شايد صدها هزار تومان صرف تبليغات ميكنيد. اين نكات شما را حيرت زده خواهد كرد...
بسياري از تصميمات خريد براساس منطق انجام نمي‌شود!

مطالب اين فيلم، مجموعه‌اي از داستان‌هاي واقعي درباره رفتار مشتريان در زمان خريد است که هرکدام ايده‌هاي جالب و متفاوتي درباره بازاريابي مي‌آموزد!
افراد زيادي شامپوهايي مصرف مي‌کنند که تابه‌حال آنها را با موارد مشابه در قفسه سوپرمارکت مقايسه نکرده‌اند! حتي قيمت شامپوهاي ديگر را نمي‌دانند.
در يک نظرسنجي مشخص شد افرادي که ipad2 دارند، اطلاعات پايه‌اي درباره مشخصات فني آن ندارند! پس چگونه تصميم به چنين خريدي گرفتند؟
اگر در بازاريابي و فروش فقط بر منطق تمرکز شويم بسياري از فروش‌ها را از دست خواهيم داد!
بالاترين کيفيت يا استفاده از جديدترين تکنولوژي تضميني براي فروش بيشتر نيست!
آنچه مشتريان درباره سليقه خود مي‌گويند با خريدهاي آنها سازگار نيست! در اين فيلم به پاسخ اين سوال مي پردازيم كه چرا اينگونه نيست؟ و راه حل چيست؟
افرادي که در نظرسنجي اعلام مي‌کنند قهوه بسيار تلخ دوست دارند در کافي‌شاپ قهوه خود با چند قاشق شکر شيرين مي‌کنند!
محرک‌هاي اصلي تصميم‌گيري مغز کدامند و چگونه مي‌توان در بازاريابي استفاده کرد؟
در بيمارستاني به دو گروه که سردرد داشتند قرض سردرد يکساني دادند و به گروه اول گفتند قيمت اين قرص 2.5 دلار است و به گروه دوم گفتند 0.1 دلار. پس از مدتي 85 درصد افراد گروه اول اعلام کردند سردردشان برطرف شده ولي 61 درصد گروه دوم چنين نظري داشتند!
آيا تصميمات ما و مخصوصا تصميمات خريد ما برمبناي منطق است؟
همگي ما دوست داريم اينطور تصور کنيم که تمامي تصميمات ما کاملا منطقي و بر مبناي شواهد و بررسي‌ها هستند. البته جاي شکي وجود ندارد که در بسياري از تصميم‌گيري‌ها عامل منطق دخالت دارد، ولي تحقيقات نشان مي‌دهد که ضمير ناخود‌آگاه و عوامل احساسي نيز در تصميمات ما نقش مهمي دارند. با توجه به اين جنبه مهم در تصميم‌گيري مي‌توانيم تبليغات بهتري بسازيم و عمليات بازاريابي موثرتري را انجام دهيم.
آيا بازاريابي عصبي براي کار من مناسب است؟
بسياري فکر مي‌کنند روش‌هاي بازاريابي عصبي براي شرکت‌هاي بزرگ با بودجه‌هاي عظيم است. ولي ايده‌هاي بازاريابي عصبي توسط تمامي کسب‌و‌کارها حتي کارآفرينان يک‌نفره به سادگي قابل‌اجرا هستند.
آنچه در اين فيلم آموزشي مي‌آموزيم:
با عملکرد بهتر مغز و تصميم‌گيري آشنا مي‌شويم
چگونه از مشخصات و مزاياي کالا فراتر برويم و براحساسات و ضميرناخودآگاه مشتري تاثيرگذار باشيم؟
به راهکارهايي کاربردي اشاره مي‌شود که چگونه از علم بازاريابي عصبي در بازاريابي و فروش استفاده کنيم؟
21 راهکار مشخص ارائه مي‌شود که بلافاصله در کارمان استفاده کنيم.

در بازاريابي معمولا به اين موضوع مي‌پردازيم که محصولات ما چه‌کاري انجام مي‌دهد چقدر محصول خوبي است، اين رويکرد منطقي فقط بر 5 درصد مغز مشتري تاثير مي‌گذارد! جرالد زالتمن پروفسور بازاريابي دانشگاه هاروارد معتقد است که 95 درصد ديدگاه‌ها، احساسات و يادگيري‌هاي ما به‌صورت غيرارادي شکل مي‌گيرد.
* * * * *
نظر خريداران :
از: سيد امير حسيني
پيام: سلام من از اين همايش استفاده کردم بعد از مشاهده و با صرف يک هفته کاري توانستم مطالب را در سايتم پياده کنم فروش هفته 3 تا 4 اشتراک رسيده به روزي 2 تا 3 تا اشتراک . تازه متوجه شدم چرا خريداران يک چيزي را عنوان مي کنند ولي يک چيز ديگري را مي خرند.
* * * * *
آيا مي دانيد هزينه ي شركت در اين همايش 79000 تومان بوده است؟ و شما هم اکنون مي توانيد با بهايي بسيار ناچيز تمام آن را بصورت کامل و با کيفيت مطلوب در اختيار بگيريد؟
توجه: مبلغ 2400 تومان بابت هزينه ارسال پستي به مبلغ فوق اضافه خواهد شد و وجه را در هنگام دريافت سفارش به پستچي مي پردازيد. تحويل هم از 3 تا 7 روز اداري

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

برنامه گلبرگ مباحث خواستگاري و ازدواج

قیمت: 7500 تومان

آموزش مباحث خواستگاري و ازدواج همراه با ارايه راهکارهاي عملي براي حل مشکلات ازدواج
تمام مجردها بدون استثناء بخوانند(چاره مشكلات ازدواج و پاسخ به كليه مباحث)
چه کنيم تا پس از ازدواج پشيمان نشويم؟
براي پاسخ به اين سوال ابتدا بايد ياد بگيريم که چه چيزهايي باعث پشيماني ما خواهد شد و در مقابل چه راهکارهاي عملي براي جلوگيري از اين اتفاق وجود دارد؟ براي شروع همينقدر بدانيد که در هر شرايطي هستيد مي توانيد بر مشکلات تان فائق آييد چگونه؟ با استفاده از
جديدترين مجموعه آموزش مسائل ازدواج و انتخاب همسر و خواستگاري به صورت پرسش و پارسخ و به صورت صوتي
صوتي بودن اين مجموعه نيز اين امكان را به شما مي دهد تا در هر مكان و هر زمان حتي در ماشين و يا در حال پياده روي از آن استفاده كنيد و به سادگي قسمت هاي مورد نياز خود را بارها و بارها گوش دهيد.
ازدواج مهمترين رويداد زندگي هر فرد است و اگر آشنايي كاملي از موقعيت هاي آن نداشته باشيم هرگز نمي توانيم در اين امر مهم به موفقيت و كاميابي برسيم. به جرئت ادعا مي كنيم مجموعه اي كه هم اكنون در اختيار شماست كاملترين مجموعه در زمينه ازدواج است و تماما از برنامه گلبرگ گرفته شده. كافي است براي اعتبار اين مجموعه نگاهي به گوشه اي از مباحث مطرح شده در آن بيندازيم:
گوشه اي از مباحث اين مجموعه:
ملاك هاي انتخاب همسر واقعا و به زبان ساده چيست؟
اينكه مي گويند پسر و دختر كفويت داشته باشند يعني چه؟
آيا مي توان به اميد بهتر شدن وضع ديني پسر، با يك دختر مذهبي ازدواج كرد؟
وضع كار پسر براي خواستگاري چه بايد باشد؟ آيا لزوما بايد كار داشته باشد؟ اگر بيكار بود چطور؟
آيا جوانان بايد صرفا انتخاب خود را از ديد پدر و مادر انتخاب كنند؟ يعني پدر و مادر حق انتخاب دارند؟
ارتباطات عاشقانه قبل از ازدواج صلاح است يا نه؟ (توضيحات كامل)
اگر به كسي علاقمند شديم آيا مي توان قبل از ازدواج به طور منطقي با او ارتباط داشته باشيم؟
آيا به دليل ترس از مشكلات مالي و مادي مي توان ازدواج نكرد؟ اصلا اگر پسري پول نداشت اما نياز به همسر داشت چكار بايد انجام دهد؟
امكانات اوليه براي ازدواج چيست؟
آشنايي هاي اينترنتي و ازدواج هاي اينترنتي واقعا هميشه مشكل دارد؟ آيا نبايد به اين ازدواج ها در هيچ زماني تن داد؟
از كجا بفهميم شخصي واقعا دين دارد يا نه؟ اكتفا به ظاهر كافي است؟ راه واقعي شناخت افراد چيست؟ (چه دختر چه پسر)
سن ازدواج چيست؟ و پسران و دختران در چه سني بايد ازدواج كنند؟
اختلاف سني بين پسر و دختر بايد تا چه حد باشد؟ مطلوب ترين اختلاف سني چقدر است؟
اگر پيش از ازدواج رابطه اي منطقي و بر اساس عرفي و شرعي بين خانم و اقا وجود داشته باشد ايا باز هم ازدواج ناموفق خواهد شد؟
حكم استخاره در ازدواج چيست و چه جايگاهي دارد؟ آيا واجب است؟ آيا عمل به استخاره واجب است و اگر به آن عمل نكنيم مرتكب گناهي شده ايم؟ در كجا بايد استخاره كنيم؟ و...
اگر براي كسي استخاره كرديم و خوب آمد ديگر همه چيز تمام است و بايد بدون هيچ پيش شرطي جواب مثبت داد؟
سوالاتي كه در مراحل خواستگاري بايد پرسيده شود چيست؟ ( هم براي پسر هم براي دختر)
دختري كه خواستگار ندارد چه كند؟
چگونه بايد دختر با همان كسي كه دوستش دارد ازدواج كند؟
آيا بسته شدن بخت صحت دارد؟ اگر دارد راه حل چيست؟ (توضيحات كامل)
آيا براي دختر هم فاصله طبقاتي اهميت دارد و اگر دارد تا چه حدي؟
اگر دختري عاشق پسري باشد بايد چكار كند؟ چطور بايد به او بفهماند؟
و صدها سوال ديگر در زمينه ازدواج به طور كامل ، رضايت كامل شما را از اين مجموعه نفيس و ارزشمند تضمين
مي كنيم ...
اينها تنها گوشه اي از مباحث كامل اين مجموعه نفيس بود ، به شما توصيه اكيد مي كنيم تا اگر در شرف ازدواج هستيد و يا خواهر و برادري مجرد در منزل داريد حتما اين مجموعه پرمحتوا را تهيه كنيد و با يک انتخاب درست يك عمر خوشبختي را تجربه کنيد.
اگر جوان هستيد و مجرد ، توصيه ما اين است كه به هيچ عنوان اين مجموعه كامل رو از دست ندهيد...
توجه: مبلغ 2400 تومان بابت هزينه ارسال پستي به مبلغ فوق اضافه خواهد شد و وجه را در هنگام دريافت سفارش به پستچي مي پردازيد. تحويل هم از 3 تا 7 روز اداري

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

فيلم آموزش قدم به قدم مديريت محتواي جوملا ازمبتدي تاحرفه اي

قیمت: 35000 تومان

اين پک کاملترين و جامع ترين آموزش جوملا موجود در بازار است که به همراه آموزش کامل سئو ميباشد .
جوملا ( Joomla ) نام يک نرم‌افزار آزاد و متن باز براي مديريت محتواي اينترنتي است. جوملا! به زبان پي‌اچ‌پي نوشته شده‌است و از پايگاه داده? MySQL استفاده مي‌کند. قابليت‌هاي جوملا! شامل امکان بارگذاري موقت در حافظه براي بهبود کارايي (caching)، ايجاد فهرست خودکار، ارسال خبر از طريق پروتکل RSS، ارائه? نسخه قابل چاپ، بخش‌هاي کوتاه خبري، تالار گفتگو، نظر سنجي، تقويم، جستجوي اينترنت و پشتيباني از زبان‌هاي متعدد (از جمله فارسي) است.
نام جوملا گرفته شده از واژه اي در زبان سواحيلي است که به معني «همه با هم» يا «همگي» است. اولين نسخه? جوملا! نسخه? 1?0?0 بود که در 16 سپتامبر 2005 عرضه شد. اين نسخه? جوملا در واقع بسته‌بندي جديدي از نسخه? 4?5?2?3 از نرم‌افزار مامبو بود که ايرادهاي آن گرفته شده بود. در نقشه راه توسعه اين پروژه تصميم گرفته شده که نسخه 1?5 اين برنامه با زبان PHP نسخه 5 از ابتدا نوشته شود. در اين آموزش که براي شما دوستان قرار داده ايم بصورت قدم به قدم با جوملا آشنا خواهيد شد.
تمامي آموزشها به شکل کاملا ساده و به زبان فارسي ميباشد.
در اين آموزش خواهيد آموخت که جوملا چيست , از کجا مي توانيد جوملا را دانلود کنيد , چگونه جوملا را بر روي سايت خود انتقال دهيد , چگونه جوملا را بر روي هاست خود نصب کنيد , چگونه ديتابيس ايجاد کنيد و براي سايت خود موضوع ايجاد و بخش بندي کنيد و چگونه براي جوملا قالب طراحي کنيد و... اين آموزش کامل ترين و حرفه اي ترين آموزش جوملا مي باشد و شما با ديدن اين آموزش 100% در زمينه کار کردن با جوملا حرفه اي مي شويد.
فيلم آموزش قدم به قدم مديريت محتواي جوملا از مبتدي تا حرفه اي به همراه آموزش کامل سئو و آموزش ساخت فروشگاه اينترنتي به همراه آموزش نصب بر روي هاست و ماژول ها و پلا گين هاي فروشگاهي نظير ماژول خبر نامه. عضويت در سايت . خريد آنلاين . خريد با کارتهاي اعتباري .نمايش تصادفي محصولات . نمايش پرفروش ترين محصولات . و... همچنين به همراه 2000 تمپليت آماده جوملا در زمينه هاي مختلف نظير : علمي . تجاري . پزشکي و فروشگاهي به همراه آموزش نصب و راه اندازي تمپليت ها به زبان فارسي تمامي تمپليت ها زبان فارسي را ساپورت ميکنند
اين پک کاملترين و جامع ترين آموزش جوملا موجود در بازار است که به همراه آموزش کامل سئو . و شامل 2000 تمپليت آماده جوملا در زمينه هاي مختلف شامل : پزشکي . تجاري . کشاورزي. و غيره به همراه تمپليت هاي فروشگاهي با آموزش نصب به زبان فارسي شما به کمک اين مجموعه ميتوانيد به راحتي يک سايت مديريت محتواي جوملا در زمينه هاي مختلف ايجاد کنيد و خود يک طراح سايت شويد .
در اين پکيج عظيم همچنين آموزش ساخت يک فروشگاه اينترنتي با سيستم مديريت محتواي جوملا قرار دارد . مختص کـساني که ميخواهند سايت فروشگاهي داشته باشند به همراه آموزش کامل نصب بر روي هاست و سي پنل
در اين آموزش خواهيد آموخت که جوملا چيست , از کجا مي توانيد جوملا را دانلود کنيد , چگونه جوملا را بر روي سايت خود انتقال دهيد , چگونه جوملا را بر روي هاست خود نصب کنيد , چگونه ديتابيس ايجاد کنيد و براي سايت خود موضوع ايجاد و بخش بندي کنيد و چگونه براي جوملا قالب طراحي کنيد و... اين آموزش کامل ترين و حرفه اي ترين آموزش جوملا مي باشد و شما با ديدن اين آموزش 100% در زمينه کار کردن با جوملا حرفه اي مي شويد. به همراه آموزش کامل سئو (نحوه افزايش رتبه سايت ) و نحوه آموزش چگونگي افزايش بازديد سايت به روش کاملا علمي .سئو روشي است که بزرگترين و معتبر ترين سايتهاي دنيا از آن بهره ميبرند و با استفاده از متد آن رتبه خود را در گوگل و مرورگرهاي ديگر بالا ميبرند استفاده صحيح و بهينه از سئو بهترين روش براي افزايش رتبه سايت يا وبلاگ و در نتيجه افزايش بازديد ميباشد شما در اين مجموعه که شامل 5 سي دي ميباشد که همراه مجموعه اموزشي جوملا ارائه ميشود با تمامي اين روشها به صورت بسيار ساده و روان آشنا ميشويد .
همچنين اين مجموعه شامل بيش از 2000 تمپليت آماده جوملا در زمينه هاي مختلف ميباشد به همراه آموزش نصب و راه اندازي تمپليت
به همراه آموزش ساخت و راه اندازي يک فروشکاه کامل اينترنتي به همراه آموزش نصب بر روي هاست

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش جامع و کامل خياطي بانوان در 12 دي وي دي در دو سطح

قیمت: 18000 تومان

آموزش جامع و کامل خياطي بانوان در 12 دي وي دي در دو سطح مقدماتي و پيشرفته با بهترين کيفيت تصويري و آموزشي 1 آموزش دوره مقدماتي شامل:
.آموزش دامن شيفت
2.آموزش دوخت دامن شيفت
3.آموزش دامن کلوش دو درز
4.آموزش دامن کلوش يک درز
5.آموزش دامن هاي ترک
6.آموزش دوخت دامن ترک
7.تنظيم سايز کمر در دامن ترک
8.آموزش شلوار زنانه ساده
9.آموزش دوخت شلوار زنانه ساده
*****قابل استفاده در کامپيوتر و دي وي دي خانگي******
1آموزشهاي دوره پيشرفته
.آموزش دامن ساده ( پنس دار )
2.آموزش دامن جلو باز
3.آموزش بالا تنه
4.رسم الگوي بلوز
5.آموزش انواع يقه هاي ساده
6.آمزش آستين
7.آموزش دوخت يک لباس کامل جلو باز
8.آموزش دوخت يقه گرد
کاملترين سري مجموعه آموزش خياطي به زبان فارسي
خياطي يک هنراست با اين برنامه خياطي را آسان وسريع ياد بگيريد
با روش بسيار آسان شامل : الگوسازي ، برش ، دوخت
کاملترين سري مجموعه آموزش خياطي به زبان فارسي
آموزش خياطي
آشنايي با انواع الگو
طراحي و ترسيم الگو
چگونگي اجراي الگو روي پارچه
آموزش انواع دوخت دامن هاي کلوش - ترک - شش ترک - پيليدار و ....
آشنايي با انواع پارچه و چرخ خياطي
آشنايي با دوخت دکمه و جا دکمه
آشنايي با دوخت مغزي صافو اريب
آشنايي با دوخت جيب هاي درز بغل
آشنايي با جيبهاي دو فيلتوي ساده و با دهني
آشنايي با دوخت يک فيلتو و جيب باراني
آشنايي با شکاف دم دست و دوبل آتين هاي کوتاه
آشنايي با اندازه گيري دامن و شلوار و الگوي دامن
آشنايي با اندازه گيري دامن و آستر
آشنايي با برش دامن و آستر
آشنايي با دوخت دامن
آشنايي با الگوي دامن هاي پيلدار
آشنايي با حذف ساسون هاي دامن و الگوي دامن هاي مدل دار
آشنايي با الگوي دامن هاي کلوش و برش دامن هاي نيم کلوش
آشنايي با الگوي دامن هاي ترک و برش دامن هاي شش ترک
DVD 2 شامل آموزش خياطي
دوخت شلوار زنانه
برش يقه هاي سر خود
آشنايي با الگوي شلوار
تبديل الگوي مادر به بلوز
آشنايي با الگوي دامن شلواري
آشنايي با الگوي دامن هاي دور پيلي و دوخت آن
آشنايي با سايز بندي و اندازه گيري بالاتنه پشت
آشنايي با الگوي بالاتنه پيش (مادر الگو)
آشنايي با الگوي آستين
آشنايي با الگوهاي يقه جدا
آشنايي با طرح آستين رگلان
کاملترين سري مجموعه آموزش خياطي به زبان فارسي
آشنايي با طرح رگلان ساده ومدل بارداري
آشنايي با رگلان نيمه تنگ
آشنايي با استين کيمينو
آموزش دوخت شنل با کلاه
آشنايي با دامن عروس
آشنايي با دامن برش دار با پارچه لي
آموزش پليسه راسته
آموزش دامن شلواري بدون پيله و با پيله
آموزش دامن جيب دار
آموزش دوخت يقه
آموزش يقه بلوز
آشنايي با جليقه زنانه
آشنايي با آستين دو تکه
آموزش دامن پليسه اريب
آموزش دوخت شلوار
آموزش دوخت انواع ترک ها
آشنايي با الگوي زنانه
آشنايي با الگوي کت پهلو
آموزش دوخت شلوار حاملگي
آموزش دوخت يقه هفت
زبان : فارسي

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

پکيج اشتغال زايي و کـسب درآمد ميليوني علمي و کاربردي

قیمت: 35000 تومان

مجموعه اي شامل10 دي وي دي که شامل تمامي آموزشها و روشهاي اشتغال و کـسب درآمد واقعي از اينترنت ميباشد .
اين مجموعه با تلاش و پيگيري و تفحص و تحقيق در صحت عملي و موثر بودن روشهاي موجود در پکيج جمع اوري شده است و سعي برآن شده که تمامي روشهاي عملي و قابل اجرا براي کـسب درآمد واقعي در ايران را آموزش دهد .
اين مجموعه کاملا تست شده و قابل اجرا و مفيد ميباشد.
اين مجموعه با تلاش و پيگيري و تفحص و تحقيق در صحت عملي و موثر بودن روشهاي موجود در پکيج جمع اوري شده است و سعي برآن شده که تمامي روشهاي عملي و قابل اجرا براي کـسب درآمد واقعي در ايران را آموزش دهد .
اين مجموعه کاملا تست شده و قابل اجرا و مفيد ميباشد.
با اطمينان ميتوانم يگويم اين پکيج کامل ترين و بهترين پکيج موجود در بازار جهت آموزش کـسب درآمد و معرفي راهها و روش هاي موجود ميباشد
معرفي بيش از 100 سايت درآمد زا در ايران
اموزش ساخت جعبه هاي کادويي ا
موزش پرورش قلرچ
اموزش مهر سازي
آموزش عکاسي
آموزش شمع سازي
آموزش چاپ سيلک روي سطوح
آموزش هويه کاري روي پارچه
آموزش شارزکاتريج هاي پرينترهاي ليزري
آموزش کامل و تصويري کـسب درامد از اينترنت و سايتهاي خارجي و کليکي
آموزش افتتاح حساب در بانکهاي اينترنتي
نرم افزار کـسب درآمد در دو دقيقه به همراه آموزش
آموزش 60 شغل پردرامد خانگي
آموزش کامل کـسب درآمد از بازار بورس و فارکـس
مجموعه مقالات آموزش تجارت الکترونيک و کـسب درآمد
پکيج بزرگ ايميل مارکتينگ شامل بيش از 2 ميليون ايميل فعال ايراني جهت ارسال تبليغات و آموزش نحوه ارسال آنها
نرم افزارهاي ارسال ايميلهاي تبليغاتي
نرم افزار جمع اوري ايميل از سايتها و وبلاگها
نرم افزار جمع اوري آي دي از رومها و نحوه ارسال تبليغات به اعضاي آنلاين در رومها
اسکريپت ارسال اس ام اس و ايميل
آموزش افزايش رنک سايت از طريق گوگل
آموزش نحوه عضويت در گروههاي ياهو و آموزش نحوه ارسال ايميل به باکـس افراد
معرفي بيش از دو هزار گروه فعال در ياهو
تمامي مباحث مربوط به بازرگاني نظير (دايرکتوري شرکتها . خريداران خارجي.صادر کنندگان . و.....)
طرحهاي توجيهي شامل : طرح توليد آبکاري قطعات پلاستيکي .طرح توليد بسته بندي آب معدني . آجرنماي پرسي .اشتغالزايي صنايع کوچک .گروه صنايع فلزي و ماشين سازي . ادوات کشاورزي . معدن سنگ آهک . بهره برداري معدن سنگ . توليد و بسته بندي آجيل و خشکبار . توليد آجرسفالي .طرح توليد دستگاه علف بر . توليد الکل از خرما . توليد آلفا سلولز از باگاس و ساير ضايعات کشاورزي . ريخته گري تحت فشار آلمينيوم . الياف پلي استر . الياف شيشه . عرقيات معطر . آرميچر . بسته بندي عسل . اسيد سولفوريک . بازيابي نقره . فيلترهاي روغني خودرو . بازيافت ضايعات سنگي . توليد غذاي کودک . احداث باغ پسته . باغ زيتون . باند و گاز استريل . پرورش بره پرواري . بستني . بسته بندي زيتون و روغن زيتون . گوشت . باز يافت ضايعات پلاستيک . بازيافت آلياژ . پرورش بلدر چين . طرح بسته بندي بي کربنات آمونيوم . توليد بيسکوييت . توليد بلند گو . توليد بويه هاي صيادي . توليد شبکه هاي فلزي . توليد بتن آماده . توليد سي دي و دي وي دي . طرح چاپ صنعتي . طرح چاپگر عريض . توليد و بسته بندي چاي و قهوه فوري . توليد چاي صنعتي . توليد چربي گيريهاي صنعتي . توليد چرخ و محور واگن . توليد چرم . طرح توجيهي چسب عايق بندي خودرو . امکان سنجي مقدماتي چراغ روشنايي پارکها . امکان سنجي مقدماتي چشم الکترونيکي .آجر نسوز دولوميتي . آب ميوه . توليد اب اکـسيزنه . ابزار دقيق آزمايشگاهي . و 500 طرح توجيهي ديگر
با اطمينان ميتوانم يگويم که اجرا کردن تنها يک يا دوروش در اين مجموعه که شامل تقريبا صد روش کـسب درآمد در ايران و خارج از ايران(اين مجموعه به شما آموزش کـسب درآمد از بعضي از سايتهاي خارجي را آموزش ميدهد که ميتوانيد با يادگيري روشها به درآمد چشمگيري برسيد) است به درآمد ثابت برسيد .

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

جامع ترين و کاملترين نرم افزار آموزش آشپزي .شيريني پزي .انواع دسر

قیمت: 12000 تومان

جامع ترين و کاملترين نرم افزار آموزش آشپزي .شيريني پزي .انواع دسر و آموزش کامل سفره آرايي
شامل :
انواع آش
انواع سوپ
انواع خورش
انواع سالاد - چتني - بوراني
انواع چلو - پلو
انواع شربت - نوشيدني
انواع تزيينات
انواع کيکها
انواع سس
انواع اشکنه
انواع کباب - استيک - برياني
انواع شامي - کتلت - کبه - سنبوسه
انواع کوکو - املت (خاگينه)
انواع ساندويچ
انواع خوراک
انواع نان
انواع کوفته - دلمه
انواع پاستا
انواع پيتزا
انواع گراتن
انواع ماهي
انواع تارت - پاي
انواع بستني و پالوده
انواع کرم
انواع ژله
انواع پودينگ
انواع دسر
انواع شيريني
انواع شکلات
انواع ته چين
انواع سيب زميني
انواع غذاهاي بازيافته
انواع دانستني هاي لازم
انواع کيک تولد انواع اسلايس
انواع تيراميسو
انواع رولت
و....
شما به وسيله اين نرم افزار ميتوانيد کالري انواع غذاها را محاسبه کنيد. غذاهاي مختلف را بر اساس ذايقه و مواد موجود در منزلتان به نرم افزار بدهيد تا طرز پخت را به شما اموزش دهد .تعيين ميزان استفاده از مواد غذايي برحسب تعداد افراد خانواده ارايه برنامه غذايي متناسب با رزيم و ذايقه شما
و...

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش پرورش شترمرغ كاملترين بسته

قیمت: 10000 تومان

آيا ميدانيد پرورش شترمرغ يک شغل پرسود همراه با تسهيلات بانکي مناسب است ؟
آيا مي دانيد اجزاي مختلف بدن شترمرغ قابل فروش است؟
شغلي پر درآمد براي همه افراد با حداقل شرايط مالي و سني بخصوص جوانان جوياي کار
به همراه طرح توجيهي اقتصادي جهت اخذ وام
در اين بسته آموزشي کليه مراحل کار را شرح داده ايم …
بخشي از محتويات اين بسته آموزشي :
مشخصه هاي عمومي:
تاريخچه پرورش
اصول پرورش
مزاياي پرورش
رفتار شناسي شترمرغ
آناتومي و اسکلت بندي شترمرغ
نژادهاي تجاري
ساخت پناهگاه و گردشگاه
پرورش شتر مرغ :
توليد مثل
تخم گذاري
جوجه کشي مصنوعي
پرورش جوجه شترمرغ
تغذيه شترمرغ
بيماري هاي شترمرغ
کشتار شترمرغ و کشتارگاه
درآمدزايي
بازاريابي پر
روغن شتر مرغ
پوکه تخم شتر مرغ
به همراه طرح توجيهي اقتصادي با ريز نکات مربوط به هزينه ها :
ميزان سرمايه لازم
تجهيزات مورد نياز
ميزان فضاي لازم
هزينه هاي محوطه
پرسنل
بسته بندي و حمل و نقل
ميزان سود و …
چندين و چند مطلب و فيلم هاي آموزشي پيرامون محصولات اصلي و فرعي شترمرغ شامل :
گوشت
پوست و چرم
روغن شترمرغ
پر شترمرغ
پوست تخم شترمرغ
فيلم هاي آموزشي در مورد پرورش شترمرغ – افراد و شرکت هاي موفق فعال در زمينه پرورش شترمرغ به زبان فارسي
طرح توجيهي و امکان سنجي اقتصادي پرورش شترمرغ
به همراه جزوه آموزشي پرورش شترمرغ شامل 70 صفحه به صورت جامع و کامل در قالب کتاب الکترونيکي
اگر بيکار هستيد
اگر دنبال شغل دوم هستيد
اگر شغلي در منزل ميخواهيد
اگر دنبال درآمد بالا هستيد

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

پکيج کامل و جامع آموزش پرورش قارچ خوراكي

قیمت: 12000 تومان

پکيج کامل و جامع آموزش پرورش قارچ دکمه اي و صدفي به زبان فارسي آموزش گام به گام کشت قارچ خوراکي به صورت ويدئويي با توضيحات فارسي به صورت جامع و کامل.
آموزش پرورش قارچ خوراکي در مقياس هاي خانگي تا کارگاهي و صنعتي
بهترين فرصت درآمد سازي حتي در منزل
به همراه طرح توجيهي جهت اخذ وام بانکي و مجوزهاي لازم
بدون نياز به سرمايه اوليه آنچناني و بدون نگراني از بابت هزينه هاي گزاف آموزش در کلاس هاي حضوري
محتويات اين مجموعه آموزشي :
250 دقيقه فيلم آموزشي شامل:
وسايل و مواد لازم جهت کشت
تهيه کمپوست
بسترهاي رشد
رشد و پرورش قارچ
رطوبت , دما و تهويه هوا
سالن پرورش
عوامل موثر بر ميزان توليد
برآورد هزينه هاي تقريبي
برآورد سوددهي تقريبي
برداشت محصول
صنايع تبديلي قارچ همچون:
کنسرو قارچ , ترشي و شوري قارچ , مرباي قارچ , کالباس قارچ و ...
و ده ها عنوان ديگر با توضيحات فارسي
جزوه ها و مقالاتي همچون:
جزوه آموزشي 8 صفحه اي پرورش قارچ دکمه اي به صورت کتاب الکترونيک ( PDF )
جزوه آموزشي 10 صفحه اي پرورش قارچ صدفي به صورت کتاب الکترونيک ( PDF )
مجموعه اي از مقالات آموزشي به زبان فارسي و انگليسي
مجموعه اي از تصاوير مرتبط با پرورش قارچ
طرح هاي توجيهي:
طرح توجيهي 58 صفحه اي پرورش و بسته بندي قارچ جهت امکان سنجي اقتصادي و اخذ وام بانکي و مجوز هاي لازم
دو عنوان طرح توجيهي 19 و 16 صفحه اي با ظرفيت هاي مختلف جهت امکان سنجي اقتصادي و الگو برداري

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش سنتور نوازي

قیمت: 7000 تومان

سنتور بر اساس شواهد و قراين يکي از کهن ترين سازهاي منطقه محسوب مي گردد. قديمي ترين اثري که از اين ساز به جا مانده متعلق به حجاري هاي آشور و بابليان است. که در اين حجاري ها، صف تشريفاتي که به افتخار آشور بني پال بر پا شده مجسم گرديده و سازي که شباهت زيادي به ستتور امروزي دارد را بين آن صف مشاهده مي کنيم.
ابوالحسن علي بن حسين مسعودي مورخ مشهور و نويسنده کتاب مروج الذهب در شرح اوضاع موسيقي در زمان ساسانيان، هنگام نام بردن از سازهاي متداول موسيقي ساساني، واژه سنتور (سنطور) را ذکر مي کند. در کتب قديم و تاليفات ابونصر فارابي و ابن سينا نيز نام سنتور چند بار ذکر شده است.
برخي محققين بر اين باورند که سنتور در زمان هاي خيلي دور از ايران به ديگر کشورهاي آسيايي رفته است، چنان که امروزه نيز انواع مشابه اين ساز در عراق، ترکيه، سوريه، مصر، پاکستان، هند، تاجيکستان، چين، ويتنام، کره، اوکراين و ديگر کشورهاي آسياي ميانه و نيز در يونان نواخته مي شود.
با استناد به اسناد و مدارک، نگارگري ها و مينياتورهاي قرون اخير، آنچه که ما امروزه به عنوان سنتور در اختيار داريم در واقع سنتوري است که از حدود يکصد و پنجاه سال اخير (زمان قاجار) با شکل و شمايل فعلي خود در اختيار هنرمندان اين مرز و بوم قرار دارد. چنان که سنتورهاي محمدصادق خان (اولين نمونه صوتي ساز سنتور به جا مانده از دوران قاجار متعلق به ايشان است)، حبيب سماع حضور و حبيب سماعي را در ابعاد، تعداد خرک و نحوه ساخت، بسيار نزديک به سنتور امروزي مشاهده مي کنيم.
تنوع چشمگير مکاتب و سبک ها باعث تنوع در صدادهي ساز، تکنيک نوازندگي و نحوه آهنگسازي و نغمه پردازي در سطوح مختلف بوده است.
عبدالقادر مراغه اي ساز ياطوفان را معرفي کرد که شبيه سنتور امروزي بود با اين تفاوت که براي هر صدا فقط يک تار مي بستند و با جابه جايي خرکها آن را کوک مي کردند..
آموزش نت خواني
آموزش تئوري موسيقي
آموزش نواختن نتها
تصويري
نرم افزاري

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش بدمينتون

قیمت: 6500 تومان

در اين مجموعه آموزشي شما مراحل مختلف را براي پيشرفت خود در ورزش مفرح بدمينتون ميگذرانيد. سيستم آموزشي ارائه شده در اين مستند آموزشي، به مربيان نيز کمک مي کند تا نکات مهم را به بازيکنان خود بياموزند تا علاوه بر بالا رفتن تکنيک، کارايي بهتر و بيشتري در طول زمان مسابقه داشته باشند.
در اين مجموعه، حرکات بدن بازيکنان به دقت فيلم برداري شده است و مشاهده و يادگيري نحوه صحيح حرکات را آسان نموده است. در برخي نقاط حرکات به صورت صحنه آهسته SlowMotion نمايش داده مي شود و نکات کليدي در خصوص انجام صحيح حرکات دست و قرارگيري پا آموزش داده مي شود .
در اين مجموعه بازيکن بين المللي و قهرمان جهاني بدمينتون، رکسي مينکي 19 مدل مختلف از ضربات را به شما ياد مي دهد. او سعي ميکند برخي از ضربات خاص را که موجب به خطا انداختن طرف مقابل ميشود را ياد دهد تا بتوانيد به راحتي در مقابل يک فرد حرفه اي امتياز بگيريد.
بوسيله اين محصول آموزشي بازيكنان اين رشته ورزشي در هر سطحي كه هستند مي توانند مهارتهاي خود را ارتقا و بهبود ببخشند و اين محصول مي تواند مكملي بسيار عالي براي تمرينهاي شما باشد.
همچنين به کمک اين بسته آموزشي، کساني که به عنوان تفريح اين ورزش را انجام مي دهند ياد ميگيرند كه چگونه با انجام صحيح حركات بدون اين كه دچار مشكل و آسيب ديدگي شوند از انجام اين ورزش مفرح لذت كافي را ببرند.
آموزش تصويري
تمرينهاي اصولي و كاربردي
آموزش حركات صحيح دست و پا
آموزش جاگيري صحيح
آموزش بك هند، فورهند و ....

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بسته آموزشي تعميرات موبايل

قیمت: 12000 تومان

آموزش تعميرات موبايل بصورت فيلم فارسي
مجموعه بي نظير و كامل آموزش تعميرات سخت افزاري انواع گوشي هاي موبايل فراتر از هر كلاس و آموزشگاه تعميرات موبايل
موبايل و شگردها (تعميرکار حرفه اي موبايل)
مجموعه بي نظير و کامل آموزش تعميرات سخت افزاري انواع گوشي هاي موبايل
فراتر از هر کلاس و آموزشگاه تعميرات موبايل
توجه : اگر در زمينه تعميرات سخت افزاري گوشيهاي موبايل مجموعه اي کاملتر از اين مجموعه پيدا کرديد ، ما حاضريم اين مجموعه را پس گرفته و مبلغ پرداختي را به شما برگردانيم .
حرفه اي ترين و تخصصي ترين نرم افزار آموزش تعميرات سخت افزاري موبايل در ايران
اين مجموعه شامل بخش هاي تخصصي و آموزشي به شرح زير مي باشد:
1. قطعه شناسي
شامل آشنائي با نحوه عملکرد ، شکل ظاهري و تشخيص قطعه و علل صدمه و خرابي و نکات براي قطعات : ترانزيستور ، ديود ، سيم پيچ ، خازن ، مقاومت ، UEM ، سؤيچ آنتن ،IC تغذيه ،IC رگولاتور ، ترانسفورماتور ، فيوزهاي محافظ ،IC ملودي ، اوسيلاتور بوت ، کريستال ساعت ،IC اينترفيس ، IC پاور آنتن ، آي سيRF ، VCO و باطري پشتيبان روي انواع گوشي هاي موبايل
2. لوازم تعميرگاهي
شامل آشنائي با کاربرد لوازم تعميرگاهي موبايل : هويه ، پمپ باد ، منبع تغذيه ، اولتراسونيک ، هيتر ، پنس و کاردک ، آچار و پيچ گوشتي ، سيم قلع کش ، سيم لحيم ، روغن لحيم ، سيم چين ، لوپ روميزي ، گيره روميزي ، سمباده نرم نقاشي ، آوومتر ، آچار مخصوص ، فلکس ، تينر فوري ، شابلون ، سيم لاکي ، باکس نرم افزاري ، کابل نرم افزاري ، کامپيوتر
3. مدارات موبايل
شامل شکل مدارات گوشي هاي موبايل و نحوه عملکرد و ارتباط اجزاء قطعات مدار و نکات کاربردي :مدار آنتن (در TX و RX ) ، مدار صدا (ميکروفن و اسپيکر - ديجيتال و مکانيکي و نکات) ، مدار شارژ ، مدار کيبورد ، مدار سيم کارت ( توضيح پايه ها ، مدارداخلي و انواع و عملکرد و قابليتها و نکات سيم کارت ) ، مدار داخلي باطري ها
4. راه حل ها و شگرد هاي تعميراتي موبايل
شامل آموزش انواع شگردهاي تعميراتي موبايل : هيتر گيري ، تست جريان کشي ، رسوب زدائي با تينر فوري ، رسوب زدائي با اولتراسونيک ، شوک دادن باطري ، تست تغذيه قطعات ، تعمير با سيم لاکي ، تست افت ولتاژ ، تست مدار آنتن در ، تست مدار آنتن درRX و TX ، تست صداي اسپيکر با سؤيچ هندزفري ديجيتالي ، تست صداي اسپيکر با سؤيچ هندزفري مکانيکي ، تست ميکروفن با سؤيچ هندزفري ديجيتالي ، تست ميکروفن با سؤيچ هندزفري مکانيکي ، يافتن مسيرها ، يافتن منفي روي بورد ، تعمير واياها ، تست مقاومت ها ، تست کليد پاور ، تشخيص پايه هاي پاور آنتن ، تست و تعمير ويبراتور (VIB) ، بازر (BUZ) و LED ، ساير راه حلهاي تعميراتي
5. دائره المعارف عيب يابي و تعميرات موبايل
اين بخش فوق العاده کاربردي بيانگر انواع مشکلات رايج براي گوشي ها و تشخيص علت و راه حل تعميراتي آنها و نکات مي باشد : مشکلات آنتن ، مشکلات شارژ ، مشکلات کيبورد ، مشکلات صدا ، مشکلات درon/off دستگاه ، مشکلات سيم کارت ، مشکلات ويبراتور ، زنگ و LED ، مشکلات متفرقه ، ساير نکات و شگرد ها
6. اوراق کردن و آشنائي با اجزاء گوشي ها
شامل آموزش کاربرد و اجزاء گوشي هاي موبايل مي باشد : قاب زير و رو ، بورد اصلي ، بوردUIF ، باطري اصلي ، باطري پشتيبان ، آنتن اصلي ، کانکتور آنتن هوائي ، صفحه کليد ، برچسب کي پد ، پوشش ها ، کانکتور ها ، ميکروفن ، اسپيکر ، صفحه نمايشگر ، LED ها ، زنگ ، ويبراتور و ...
بدون احتياج به داشتن پيش زمينه قبلي در مورد تعميرات موبايل با ساده‌ترين زبان ممکن با تعميرات موبايل آشنا شويد. بصورت مولتي مديا و کاملا فارسي.
» آشنايي با چگونگي كار با صفحات لمسي (Tuch Screen)
» آشنايي با تاريخچه و چگونگي كار با بلوتوث
» كاربرد‌هاي صفحات لمسي
» اجزاء صفحات لمسي
» فناوري‌هاي موجود در صفحه لمسي
» آشنايي با اصطلاحات مورد نياز براي تعميرات
» چگونگي و مراحل تعميرات موبايل
» دستگاه‌هاي موردنياز در تعميرات و چگونگي استفاده از آنها
» دستگاه آلتراسونيك
» دستگاه هيت
» شابلون و خمير شابلون
» آموزش نحوه قرار دادن آي سي
» آشنايي با سري نرم افزارهاي موبايل
» آموزش استفاده از فلكس براي قراردادن قطعات
» و ساير آموزش هاي کاربردي

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بانك پروژه و پايان نامه دانشجويي كاملترين مجموعه در ايران

قیمت: 18000 تومان

بانك پروژه و پايان نامه دانشجويي
كاملترين مجموعه در ايران
ديگر نگران پروژه هاي دانشجويي و مقالات و پايان نامه تان نباشد
تاپ ترين و جديد ترين مقالات در تمام زمينه هاي علمي
مجموعه اي بي نظير و فوق العاده
مناسب براي تمامي دانشجويان
در تمامي رشته هاي تحصيلي
فرصتي بي نظير براي صرفه جويي در وقت
بيش از 40 گيگابايت و 100.000 تحقيق و مقاله
به همراه بهترين طرح هاي توجيهي تاييد شده
توجه داشته باشيد
قيمت اين محصول در بازار سياه بيشتر از 300.000 تومان است
كاملترين و به روزترين منبع تحقيق ويژه دانشجويان
بدون نياز به جستجو در اينترنت مقاله خود را آماده كنيد
ما قبلا براي شما سرچ كرده ايم شما فقط انتخاب كنيد
كاملترين مقالات در تمام زمينه هاي ادبي ،
تاريخي ،مذهبي، شيمي مهندسي و ... همه مقالات
شما را از قبل آماده كرده ايم
به راحتي در ميان مقالات و تحقيقات منظم شده سرچ كنيد و پايان نامه خود را اماده كنيد.
جامع ترين منبع تحقيقاتي براي پايان نامه هاي دانشجويي
مقالات ،پروژه هاي تحقيقاتي و پايان نامه هاي
خود را در كوتاه ترين مدت آماده كنيد
ما 80 درصد راه را رفته ايم
مقالات اين مجموعه از رفرنسهاي ايراني و خارجي تهيه شده است
تمام مقالات خارجي اين مجموعه ترجمه شده و به زبان فارسي مي باشد

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

مجموعه آموزش آشپزي ايراني:پكيج جامع 7 دي وي دي

قیمت: 15000 تومان

پکيج آموزش آشپزي ايراني
از غذاهاي تکراري خسته شده ايد و دوست داريد تغييري چشم گير در طعم و رنگ غذاهايتان به وجود آوريد؟
وقت کلاس آشپزي را هم نداريد؟
دلتان مي خواهد بتوانيد انواع غذاهاي خارجي و ايراني را درست کنيد؟
مجموعه بزرگ آموزش آشپزي به زبان فارسي به صورت کاملا ويديويي
آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شيريني جات و ... وجود دارد !
آموزش طبخ انواع غذاي هاي ايراني و خارجي، سنتي و مدرن !
شما هم مي توانيد هر غذايي که وجود دارد را به خوشمزه ترين شکل درست کنيد !
آيا مايل به نمايش برتري خود در منزل و يا محل کار در طبخ انواع غذاها هستيد ؟
آيا مايل به نهايت استفاده از خواص فراوان و مفيد انواع غذاها، سبزيجات و ميوه جات هستيد ؟
نظر شما درباره يک تنوع فوق العاده در غذا و خوراکتان چيست !؟
با غذاهاي جديد و خوشمزه همسر و فرزندانتان را غافلگير کنيد ...
آيا شما هم از غذاهاي تکراري خسته شده ايد و مي خواهيد تنوع غذايي فوق العاده اي را به افراد خانواده هديه کنيد؟
آيا روياي آشپز حرفه اي شدن را در سر مي پرورانيد ؟
درست است که همه ما از خوردن غذاهاي ايراني بسيار لذت مي بريم اما بايد بپذيريم که ما طراحي غذا نداريم نه تنها انواع رستوران هاي ما محدود است، بلکه اين رستوران ها هم منوهاي بسيار محدودي دارند. از اين گذشته در خانه هم به غذاهاي محدودي عادت داريم. «ديگر چه درست کنم» دغدغه هميشگي خانم هاي خانه هاست.
حتي اگر نخواهيم غذاهاي جديد طراحي کنيم و ذائقه هايي جديد بيافرينيم (کاري که قطعاً ضروري است) از تغيير در ترکيب غذاهاي موجود نمي توانيم سر باز زنيم. طراحي غذا (کاري که در خارج در بسياري از موارد سرآشپز رستوران هاي بزرگ و در بسياري موارد مسوولان رستوران هاي زنجيره يي به صورت يک وظيفه اجباري انجام مي دهند) کاري است که تاکيد بر اهميت آن به هيچ وجه مبالغه نيست.
شما مي توانيد با اين مجموعه بي نظير نه تنها تغيير چشمگيري در رنگ و لعاب غذاهايتان پديدآوريد بلکه از هزينه هاي گزاف کلاس هاي آشپزي و صرف ماهها وقت براي آموختن چند غذاي محدود نيز آسوده خواهيد بود.
يک بار هزينه کنيد، سالها استفاده کنيد.
همه شما را براي داشتن چنين دست پختي تحسين خواهند کرد.
برخي از امکانات و قابليتها:
- يک بار هزينه کنيد، سالها استفاده کنيد.
- مجموعه عظيم آشپزي در 7 دي وي دي
- آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شيريني جات و ... وجود دارد !
- آموختن دهها غذاي ايراني و خارجي با طعم و رنگ هاي بي نظير و فوق العاده
- آموزش طبخ انواع غذاي هاي ايراني و خارجي، سنتي و مدرن !

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

مجموعه آموزش آشپزي ايراني:پكيج جامع 7 دي وي دي

قیمت: 15000 تومان

پکيج آموزش آشپزي ايراني
از غذاهاي تکراري خسته شده ايد و دوست داريد تغييري چشم گير در طعم و رنگ غذاهايتان به وجود آوريد؟
وقت کلاس آشپزي را هم نداريد؟
دلتان مي خواهد بتوانيد انواع غذاهاي خارجي و ايراني را درست کنيد؟
مجموعه بزرگ آموزش آشپزي به زبان فارسي به صورت کاملا ويديويي
آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شيريني جات و ... وجود دارد !
آموزش طبخ انواع غذاي هاي ايراني و خارجي، سنتي و مدرن !
شما هم مي توانيد هر غذايي که وجود دارد را به خوشمزه ترين شکل درست کنيد !
آيا مايل به نمايش برتري خود در منزل و يا محل کار در طبخ انواع غذاها هستيد ؟
آيا مايل به نهايت استفاده از خواص فراوان و مفيد انواع غذاها، سبزيجات و ميوه جات هستيد ؟
نظر شما درباره يک تنوع فوق العاده در غذا و خوراکتان چيست !؟
با غذاهاي جديد و خوشمزه همسر و فرزندانتان را غافلگير کنيد ...
آيا شما هم از غذاهاي تکراري خسته شده ايد و مي خواهيد تنوع غذايي فوق العاده اي را به افراد خانواده هديه کنيد؟
آيا روياي آشپز حرفه اي شدن را در سر مي پرورانيد ؟
درست است که همه ما از خوردن غذاهاي ايراني بسيار لذت مي بريم اما بايد بپذيريم که ما طراحي غذا نداريم نه تنها انواع رستوران هاي ما محدود است، بلکه اين رستوران ها هم منوهاي بسيار محدودي دارند. از اين گذشته در خانه هم به غذاهاي محدودي عادت داريم. «ديگر چه درست کنم» دغدغه هميشگي خانم هاي خانه هاست.
حتي اگر نخواهيم غذاهاي جديد طراحي کنيم و ذائقه هايي جديد بيافرينيم (کاري که قطعاً ضروري است) از تغيير در ترکيب غذاهاي موجود نمي توانيم سر باز زنيم. طراحي غذا (کاري که در خارج در بسياري از موارد سرآشپز رستوران هاي بزرگ و در بسياري موارد مسوولان رستوران هاي زنجيره يي به صورت يک وظيفه اجباري انجام مي دهند) کاري است که تاکيد بر اهميت آن به هيچ وجه مبالغه نيست.
شما مي توانيد با اين مجموعه بي نظير نه تنها تغيير چشمگيري در رنگ و لعاب غذاهايتان پديدآوريد بلکه از هزينه هاي گزاف کلاس هاي آشپزي و صرف ماهها وقت براي آموختن چند غذاي محدود نيز آسوده خواهيد بود.
يک بار هزينه کنيد، سالها استفاده کنيد.
همه شما را براي داشتن چنين دست پختي تحسين خواهند کرد.
برخي از امکانات و قابليتها:
- يک بار هزينه کنيد، سالها استفاده کنيد.
- مجموعه عظيم آشپزي در 7 دي وي دي
- آموزش طبخ هر آنچه در غذاها، دسرها، شيريني جات و ... وجود دارد !
- آموختن دهها غذاي ايراني و خارجي با طعم و رنگ هاي بي نظير و فوق العاده
- آموزش طبخ انواع غذاي هاي ايراني و خارجي، سنتي و مدرن !

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بسته آموزشي نحوه نگارش مقالات علمي و ISI

قیمت: 24500 تومان

بسته آموزشي نحوه نگارش مقالات علمي و ISI:
- ليست مجلات ISI به ترتيب حروف الفبا
- ليست مجلات ISI به تفکيک گروه فني مهندسي و کشاورزي
- ليست مجلات ISI به تفکيک گروه علوم پايه
- ليست مجلات ISI به تفکيک گروه علوم انساني
- ليست مجلات ISI به تفکيک گروه علوم پزشکي
- ليست مجلات ISI ايراني
- ليست مجلات ممنوعه ISI در ايران (فاقد اعتبار علمي)
- ليست مجلات ISC (جهان اسلام)
- آموزش نرم‌افزار Endnote (نرم‌افزار رفرنس نويسي)
- ليست Impact Factor مجلات ISI
- نحوه گزارش‌نويسي علمي (طرح پژوهشي).
قيمت: 30 هزار تومان با 10 درصد تخفيف و هزينه ارسال: 27 هزار تومان
قابل استفاده براي تمام دانشجويان ارشد و دکتري
isi
مقاله
نگارش مقاله
نحوه نوشتن مقاله
مقاله ISI
مقاله علمي
مقالات علمي

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بسته طلايي مشاوره و برنامه ريزي و روشهاي تست زني

قیمت: 24500 تومان

بسته طلايي مشاوره و برنامه ريزي و روش هاي تست زني
مشاوره رايگان تا زمان کنکور
قيمت 30 هزار تومان با 10 درصد تخفيف و هزينه ارسال: 27 هزار تومان
بي‌ترديد دستيابي به هيچ موفقيتي بدون تلاش و برنامه‌ريزي ميسر نخواهد بود و دراين ميان پيروزي از آن كساني خواهدبود كه بتوانند در مدت زمان كمتر با اثربخشي بيشتر به سوي هدف موردنظر حركت نمايند. سوالي كه دراينجا مطرح مي‌گردد اين است كه براي ورود به مقاطع تحصيلي بالاتر چگونه مي‌توان بدون مطالعه دهها جلد كتاب حجيم و صرف ساعتها وقت، نتيجه مطلوبي گرفت؟ پاسخ به اين سوال در برنامه‌ريزي نهفته است. براي روشن شدن اين موضوع در ابتدا بهتر است مروري بر عوامل منفي اثرگذار بر عدم موفقيت تحصيلي داوطلبان داشته باشيم مهمترين عوامل منفي موثر بر عدم موفقيت تحصيلي داوطلبان عبارتند از:
1- عدم آشنايي داوطلبان با نوع سوالات و شيوه برگزاري آزمون
2- عدم شناخت و دسترسي به سرفصلهاي موردنياز شركت درآزمون
3- عدم امكان مطالعه تدريجي و مستمر دروس رشته مورد تقاضا
4- عدم برنامه‌ريزي صحيح و دقيق براي شركت در آزمون
5- عدم شناخت و دسترسي به منابع موردنياز آزمون
6- عدم دسترسي به مشاورين و راهنمايان مجرب
7- عدم دسترسي داوطلبان به كلاسهاي حضوري
8- پراكندگي در مطالعه منابع مختلف درسي
9- عدم امكام ارزيابي مستمر پيشرفت تحصيلي
"با پكيج طلايي زير مشكلات كنكور را به شكلات تبديل كنيد"
1-حل دفترچه هاي کنکور با ارائه تکنيک TRIZ
2-تست زني بر اساس حذف گزينه
3- بررسي روشهاي تست‌زني
4- حدس پاسخ صحيح در تست‌هاي كنكور
5- اسرار کنکور و شيوه هاي نوين موفقيت
6- تكنيكهاي ريلكسشن سر جلسه كنكور
7- تكنيكهاي افزايش اعتماد به نفس در جلسه كنكور
8- تكنيكهاي مديريت زمان سر جلسه كنكور
9- توصيه‌هاي مهم در روز قبل و روز كنكور
10- آمادگي براي جلسه كنكور با استفاده از تكنيكهاي NLP
11- روشهاي برنامه ريزي براي کنکور
12- آخرين توصيه‌هاي رتبه‌هاي برتر كنكور سال‌هاي گذشته
13- نكات كليدي حضور در جلسه کنکور
14-تقدم و تأخر درسها در كنكور
15- روش يادگيري وتست زني زبان هاي خارجي
16- توصيه‌هاي كليدي شب قبل از كنكور
17-توصيه‌هاي حياتي براي سر جلسه آزمون
18- ارايه فرمول موفقيت رتبه هاي برتر كنكور
19- ارايه فرمول طلايي فراگيري و فهميدن درسها جهت كنكور
20-جدول برنامه ريزي خود كنترلي اسكينري
21-يادداشت برداري علمي
22- روشهاي تند خواني
23- روشهاي مرور
24– جزوه مهندسي تفکر
25- و دهها مطالب مهم و ضروري در قبولي كنكور
26- مشاوره و پشتيباني تحصيلي تا زمان انتخاب رشته
مشاوره
برنامه ريزي
مشاوره و برنامه ريزي
روش هاي تست زني
روشهاي تست زني
مشاوره رايگان
مشاوره برنامه ريزي رايگان
مشاوره کنکور ارشد
مشاوره کنکور کارشناسي ارشد
مشاوره دکتري
مشاوره ارشد
مشاوره کنکور دکتري
مشاوره آزمون دکتري
مشاوره آزمون ارشد

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش مهارتهاي اسكي

قیمت: 7000 تومان

براي ياد گرفتن اسكي نيازي نيست كه متحمل هزينه هاي سنگين كلاسهاي آموزشي شويد. به كمك اين مجموعه آموزشي تصويري و كارآمد تمام مراحل اسكي از پوشيدن لباس تا انواع تكنيكهاي حرفه اي اسكي مانند پرش و عبور از موانع را خواهيد آموخت.
اين مجموعه شامل پنج بخش آموزشي مي باشد كه به ترتيب از آموزشهاي مبتدي تا حرفه اي را در بر مي گيرد
بخش اول: اسکي براي آنهايي که ميخواهند تازه شروع کنند
در اين دي وي دي شما مراحل پيشرفت را کاملا متوجه مي شويد. از اولين گامي که بر روي برف مي گذاريد، اولين سر خوردن بر روي برف تا توانايي استفاده صحيح از اسکي ها و چوب ها. همچنين براي کساني که در حال حاضر اسکي کردن بلدند، مي تواند دوره اي مفيد باشد تا اشکالات تکنيکي را که به دليل يادگيري تجربي داشته اند رفع کنند. بدين ترتيب خستگي کمتر و لذت بيشتري را داشته باشند و در زمان خود صرفه جويي نمايند.
اما اگر واقعا به اين ورزش علاقه مند هستيد ولي به هر دليلي مي ترسيد، اين بخش به شما کمک مي کند تا با ترس خود روبرو شده و آن را بشکنيد.
بخش دوم: توانايي اسکي در داخل پيست
در بخش دوم اين مجموعه، براي عده اي که دوره قبل را پشت سر گذاشته اند، آموزش هاي بسيار فوق العاده اي وجود دارد تا قبل از اينکه تکنيک هاي حرفه اي را فرا بگيرند، نکات کليدي براي افزايش کارايي، کنترل سرعت و دقت و جلوگيري از آسيب را بياموزند. در اين بخش با يک پيست حرفه اي آشنا مي شويد. و ياد ميگيريد که چگونه بدون ترس در ميان حرفه اي ها اسکي کنيد و تمرينات خود را انجام دهيد.
بخش سوم: نحوه عبور از موانع و پرش
پس از فراگيري تکنيک هاي آکادميک اسکي، شايد بخواهيد که از روي موانع رد شويد و يا بپريد. در ابتدا به نظر امري دشوار و خطرناک به نظر مي آيد، اما به لطف اين بخش روشهاي صحيح پرش را ياد ميگيريد. سپس در ميابيد که اين کار خيلي هم سحت نيست و شما نياز به توانايي جسمي بيش از حد نرمال نداريد. بلکه پرش از روي موانع و يا کنترل صحيح تنها رعايت برخي اصول است و نه چيزي بيشتر
بخش چهارم و پنجم: اسکي در برف عميق و اسکي در برف عميق تر
در دو بخش نهايي، علاوه بر تکميل دوره آموزشي، فرا ميگيريد که چگونه بر روي برف هاي نرم اسکي کنيد. ياد ميگيريد که از هيچ چيز نترسيد و اصول اسکي خارج پيست را آموزش ميبينيد. در پايان مجموعه، شما به تنهايي قادر خواهيد بود از زيبايي طبيعت و اين ورزش مفرح بهره ببريد
- اسکي براي تازه واردها
- توانايي اسکي در داخل پيست
- نحوه عبور از موانع و پرش
- اسکي در برف عميق
- اسکي در برف عميق تر
كاملا تصويري با كيفيت خوب

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش هيپ هاپ

قیمت: 7500 تومان

آيا تا کنون به فکر داشتن شکمي تکه تکه و کاملا زيبا بوده ايد؟ داشتن چنين اندامي ملزم به تمريناتي سخت و سنگين فقط در همين زمينه مي باشد. اما امروز، بوسيله آموزش هايي که توسط Shaun T صورت ميگيرد، شما مي توانيد تنها با رقصيدن به نوعي که او آموزش مي دهد، به اندام متناسب خود برسيد. در اين مجموعه، شما توسط آموزش ها و روش هايي که او مي گويد، رقص هيپ هاپ را انجام مي دهيد. به گفته او، اسم اين نوع ويژه از رقص هيپ هاپ، " برقص، سفت بگير، خوش اندام شو" مي باشد که شما بدون انجام دادن يک نوع حرکت خاص و البته با بسياري از هيجانات، هم رقص هيپ هاپ را فرا گرفته و هم به اندام ايده آل خود در قسمت شکم مي رسيد. حتي اگر شما هيچ زمينه اي از رقص هيپ هاپ نداريد، شان به شما اين تکنيک ها را به طور قدم به قدم آموزش خواهد داد. مدت زمان انجام تمرينات ، ? هفته مي باشد که از ? بخش تشکيل شده است: سوزاندن چربي هاي هوازي، چربي سوزي در کل بدن ، سوزاندن و سفت کردن بدن با رقص هيپ هاپ، تمرينات پاياني شکل گيري عضلات.
ورزش هيپ هاپ به نوعي ورزش اتلاق مي‌شود که همراه با موسيقي هيپ هاپ انجام گرفته و بخشي از فرهنگ هيپ هاپ محسوب مي‌گردد. اين نوع ورزش در دهه? هفتاد ميلادي توسط سياه‌پوستان امريکايي ابداع گرديد.آنچه اين نوع ورزش را از ديگر ورزش ها متمايز مي‌سازد طبيعت آزاد و خلاقانه? آن است. ورزشکاران اين سبک معمولاً در رقابت‌هاي مختلفي شرکت کرده و حرکات جديد ابداعي خود را به نمايش مي‌گذارند.
با استفاده از اين محصول و با انجام حركاتي كه در اين ويدئو به شما آموزش داده مي شود در مدت زمان كوتاه چربي هاي اضافه بدن خود را از بين برده و به اندامي مناسب دست پيدا مي كنيد. ضمن آنكه مهارت خارق العاده اي در انجام حركات هيپ هاپ كسب خواهيد كرد.بدون اين كه از رژيمهاي سخت و طاقت فرسا خسته شويد و با استفاده از تفريح و ورزش به تناسب اندام واقعي و ماندگار دست يابيد.
آموزش كاملا تصويري
رقص هيپ هاپ
آموزش اصولي و حرفه اي
لاغري و تناسب اندام در زمان كوتاه
تناسب اندام با رقص و موزيك
شماره مجوز ارشاد: پ ش / 14578

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش هيپ هاپ

قیمت: 7500 تومان

آيا تا کنون به فکر داشتن شکمي تکه تکه و کاملا زيبا بوده ايد؟ داشتن چنين اندامي ملزم به تمريناتي سخت و سنگين فقط در همين زمينه مي باشد. اما امروز، بوسيله آموزش هايي که توسط Shaun T صورت ميگيرد، شما مي توانيد تنها با رقصيدن به نوعي که او آموزش مي دهد، به اندام متناسب خود برسيد. در اين مجموعه، شما توسط آموزش ها و روش هايي که او مي گويد، رقص هيپ هاپ را انجام مي دهيد. به گفته او، اسم اين نوع ويژه از رقص هيپ هاپ، " برقص، سفت بگير، خوش اندام شو" مي باشد که شما بدون انجام دادن يک نوع حرکت خاص و البته با بسياري از هيجانات، هم رقص هيپ هاپ را فرا گرفته و هم به اندام ايده آل خود در قسمت شکم مي رسيد. حتي اگر شما هيچ زمينه اي از رقص هيپ هاپ نداريد، شان به شما اين تکنيک ها را به طور قدم به قدم آموزش خواهد داد. مدت زمان انجام تمرينات ، ? هفته مي باشد که از ? بخش تشکيل شده است: سوزاندن چربي هاي هوازي، چربي سوزي در کل بدن ، سوزاندن و سفت کردن بدن با رقص هيپ هاپ، تمرينات پاياني شکل گيري عضلات.
ورزش هيپ هاپ به نوعي ورزش اتلاق مي‌شود که همراه با موسيقي هيپ هاپ انجام گرفته و بخشي از فرهنگ هيپ هاپ محسوب مي‌گردد. اين نوع ورزش در دهه? هفتاد ميلادي توسط سياه‌پوستان امريکايي ابداع گرديد.آنچه اين نوع ورزش را از ديگر ورزش ها متمايز مي‌سازد طبيعت آزاد و خلاقانه? آن است. ورزشکاران اين سبک معمولاً در رقابت‌هاي مختلفي شرکت کرده و حرکات جديد ابداعي خود را به نمايش مي‌گذارند.
با استفاده از اين محصول و با انجام حركاتي كه در اين ويدئو به شما آموزش داده مي شود در مدت زمان كوتاه چربي هاي اضافه بدن خود را از بين برده و به اندامي مناسب دست پيدا مي كنيد. ضمن آنكه مهارت خارق العاده اي در انجام حركات هيپ هاپ كسب خواهيد كرد.بدون اين كه از رژيمهاي سخت و طاقت فرسا خسته شويد و با استفاده از تفريح و ورزش به تناسب اندام واقعي و ماندگار دست يابيد.
آموزش كاملا تصويري
رقص هيپ هاپ
آموزش اصولي و حرفه اي
لاغري و تناسب اندام در زمان كوتاه
تناسب اندام با رقص و موزيك
شماره مجوز ارشاد: پ ش / 14578

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش هيپ هاپ

قیمت: 7500 تومان

آيا تا کنون به فکر داشتن شکمي تکه تکه و کاملا زيبا بوده ايد؟ داشتن چنين اندامي ملزم به تمريناتي سخت و سنگين فقط در همين زمينه مي باشد. اما امروز، بوسيله آموزش هايي که توسط Shaun T صورت ميگيرد، شما مي توانيد تنها با رقصيدن به نوعي که او آموزش مي دهد، به اندام متناسب خود برسيد. در اين مجموعه، شما توسط آموزش ها و روش هايي که او مي گويد، رقص هيپ هاپ را انجام مي دهيد. به گفته او، اسم اين نوع ويژه از رقص هيپ هاپ، " برقص، سفت بگير، خوش اندام شو" مي باشد که شما بدون انجام دادن يک نوع حرکت خاص و البته با بسياري از هيجانات، هم رقص هيپ هاپ را فرا گرفته و هم به اندام ايده آل خود در قسمت شکم مي رسيد. حتي اگر شما هيچ زمينه اي از رقص هيپ هاپ نداريد، شان به شما اين تکنيک ها را به طور قدم به قدم آموزش خواهد داد. مدت زمان انجام تمرينات ، ? هفته مي باشد که از ? بخش تشکيل شده است: سوزاندن چربي هاي هوازي، چربي سوزي در کل بدن ، سوزاندن و سفت کردن بدن با رقص هيپ هاپ، تمرينات پاياني شکل گيري عضلات.
ورزش هيپ هاپ به نوعي ورزش اتلاق مي‌شود که همراه با موسيقي هيپ هاپ انجام گرفته و بخشي از فرهنگ هيپ هاپ محسوب مي‌گردد. اين نوع ورزش در دهه? هفتاد ميلادي توسط سياه‌پوستان امريکايي ابداع گرديد.آنچه اين نوع ورزش را از ديگر ورزش ها متمايز مي‌سازد طبيعت آزاد و خلاقانه? آن است. ورزشکاران اين سبک معمولاً در رقابت‌هاي مختلفي شرکت کرده و حرکات جديد ابداعي خود را به نمايش مي‌گذارند.
با استفاده از اين محصول و با انجام حركاتي كه در اين ويدئو به شما آموزش داده مي شود در مدت زمان كوتاه چربي هاي اضافه بدن خود را از بين برده و به اندامي مناسب دست پيدا مي كنيد. ضمن آنكه مهارت خارق العاده اي در انجام حركات هيپ هاپ كسب خواهيد كرد.بدون اين كه از رژيمهاي سخت و طاقت فرسا خسته شويد و با استفاده از تفريح و ورزش به تناسب اندام واقعي و ماندگار دست يابيد.
آموزش كاملا تصويري
رقص هيپ هاپ
آموزش اصولي و حرفه اي
لاغري و تناسب اندام در زمان كوتاه
تناسب اندام با رقص و موزيك
شماره مجوز ارشاد: پ ش / 14578

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

خودآموز صوتي تصويري زبان عمومي کارشناسي ارشد و دکتري

قیمت: 24500 تومان

چگونه مي‌توان زبان عمومي را در کنکور 100 درصد جواب داد؟
آيا از اهميت درس زبان عمومي و تاثير آن در قبولي کارشناسي ارشد و دکتري مطلع هستيد؟
قيمت دي وي دي خودآموز زبان عمومي کارشناسي ارشد و دکتري 28500 تومان است که با خريد از اين سايت با 10 درصد تخفيف ارائه مي شود.
معرفي خودآموز زبان عمومي:
چرا خودآموز صوتي تصويري زبان عمومي: 1- توصيه شده توسط رتبه‌هاي برتر دانشگاه صنعتي شريف، اميرکبير و تهران. 2- چرا که با صرف 36 ساعت غيرممتد، زبان عمومي را فرا مي‌گيريد. 3- چرا که مي‌خواهيد در درس زبان عمومي يکقدم جلوتر از رقبايتان باشيد. 4- چرا که يکي از درس‌هاي سرنوشت‌ساز در قبولي شما مي‌باشد. 5- چرا که کسب درصد بالاي زبان عمومي را با کمترين دانش زبان مقدور مي‌سازد. 6- چرا که اکثر داوطلبان، درس زبان عمومي را منفي يا صفر درصد مي‌زنند. 7- چرا که با کمترين زمان ممکن با ضمير ناخودآگاه، زبان عمومي را فرا مي‌گيريد. 8- چرا که نيازمنديهاي زبان عمومي شما را از مقدماتي تا پيشرفته پوشش مي‌دهد. 9- چرا که زبان عمومي را بدون استاد با روش SLP فرا مي‌گيريد. 10- چرا که مي‌خواهيم پايه‌اي، زبان عمومي شما را تقويت کنيم. 11- چرا که در مقطع کارشناسي ارشد و دکتري به زبان انگليسي نياز داريد. 12- چرا که با افزايش دردص زبان، انحراف معيار ايجاد شده، رتبه شما را بالا مي‌برد. 13- چرا که حاصل 2 سال مطالعه، نيازسنجي و برنامه‌ريزي هيئت علمي سنجش تکميلي اميرکبير مي‌باشد. 14- چرا که زبان عمومي را با کيفيت سنجش تکميلي اميرکبير فرا مي‌گيريد. اين محصول، در سراسر کشور ارائه مي شود.
جهت دانلود فايل نمونه به‌صورت رايگان به سايت سنجش پورتال دات کام مراجعه نماييد.
قابل استفاده براي: 1- کساني که مي‌خواهند در درس زبان درصد بالايي کسب کنند. 2- کارمندان و کساني که کار زياد و وقت اندک دارند. 3- کساني که مي‌خواهند از وقت غير مفيد خود نهايت استفاده را ببرند. 4- دانشجوياني که درگير دروس ترم خود هستند. 5- کساني که به علت عدم داشتن اطلاعات زبان عمومي فرصت‌هاي زيادي را از دست داده‌اند. 6- کساني که مي‌خواهند بدون نياز به مطالعه طاقت فرساي لغات و گرامر، زبان عمومي را غافلگير کنند. 7- خانم‌هاي خانه‌دار که مي‌خواهند همزمان با کار منزل، زبان عمومي را ياد بگيرند. 8- و تمام کساني که تاکنون نسبت به درس زبان بي‌علاقه بوده‌اند.
9- آزمون تافل، آيلتس، MCHE، MCHLE.
هديه ما به شما: 1- عضويت رايگان در مرجع اخبار دانشگاهي و ارسال روزانه اخبار دانشگاهي به ايميل شما. 2- کارت تخفيف خريد محصولات آموزشي سنجش تکميلي اميرکبير. 3- پشتيباني و مشاوره رايگان در زمين? يادگيري زبان عمومي 4- فايل متني چگونه براي ارشد و دکتري آماده شويم به فرمت PDF و EPUB. 5- فايل متني تکنيک‌هاي انتخاب رشته کارشناسي ارشد 6- فايل متني اسرار موفقيت در مصاحبه دکتري
7- دانلود مطالب آموزشي رايگان از سايت سنجش پورتال.
محتويات: 1- فايل‌هاي صوتي زبان عمومي، شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومي به فرمت MP3. 2- فايل‌هاي متني لغات دبيرستان، لغات دانشگاهي و لغات 504 به فرمت PDF و EPUB. 3- فايل متني گرامر دبيرستان و دانشگاه به فرمت PDF و EPUB. 4- فايل متني تست‌هاي طبقه‌بندي شده به فرمت PDF و EPUB. 5- آموزش تصويري زبان عمومي شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومي به فرمت wmv. 6- دستورالعمل يادگيري زبان عمومي به همراه چک ليست مربوطه. 7- نرم‌افزار يادگيري لغات و واژگان و ... .
زبان عمومي ارشد
زبان عمومي دکتري
زبان ارشد
زبان کنکور ارشد
به کليه د

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

خودآموز صوتي تصويري زبان تافل دکتري

قیمت: 24500 تومان

چگونه مي‌توان زبان تافل را در کنکور 100 درصد جواب داد؟

آيا از اهميت درس زبان تافل و تاثير آن در قبولي دکتري مطلع هستيد؟
قيمت دي وي دي خودآموز زبان عمومي کارشناسي ارشد و دکتري 28500 تومان است که با 10 درصد تخفيف ارائه مي شود.
معرفي خودآموز زبان تافل:
چرا خودآموز صوتي - تصويري زبان تافل:
1- توصيه شده توسط رتبه‌هاي برتر دانشگاه صنعتي شريف، اميرکبير و تهران.
2- چرا که با صرف 36 ساعت غيرممتد، زبان تافل را فرا مي‌گيريد.
3- چرا که مي‌خواهيد در درس زبان تافل يکقدم جلوتر از رقبايتان باشيد.
4- چرا که يکي از درس‌هاي سرنوشت‌ساز در قبولي شما براي آزمون دکتري مي‌باشد.
5- چرا که کسب درصد بالاي زبان تافل را با کمترين دانش زبان مقدور مي‌سازد.
6- چرا که اکثر داوطلبان، درس زبان تافل را منفي يا صفر درصد مي‌زنند.
7- چرا که با کمترين زمان ممکن با ضمير ناخودآگاه، زبان تافل را فرا مي‌گيريد.
8- چرا که نيازمنديهاي زبان تافل شما را از مقدماتي تا پيشرفته پوشش مي‌دهد.
9- چرا که زبان تافل را بدون استاد با روش SLE فرا مي‌گيريد.
10- چرا که مي‌خواهيم پايه‌اي، زبان تافل شما را تقويت کنيم.
11- چرا که در مقطع کارشناسي ارشد و دکتري به زبان انگليسي نياز داريد.
12- چرا که با افزايش درصد زبان، انحراف معيار ايجاد شده، رتبه شما را بالا مي‌برد.
13- چرا که حاصل 2 سال مطالعه، نيازسنجي و برنامه‌ريزي هيئت علمي سنجش تکميلي اميرکبير مي‌باشد.
14- چرا که زبان تافل را با کيفيت سنجش تکميلي اميرکبير فرا مي‌گيريد.


قابل استفاده براي:
1- کساني که مي‌خواهند در زبان تافل درصد بالايي کسب کنند.
2- کارمندان و کساني که کار زياد و وقت اندک دارند.
3- کساني که مي‌خواهند از وقت غير مفيد خود نهايت استفاده را ببرند.
4- دانشجوياني که درگير دروس ترم خود هستند.
5- کساني که به علت عدم داشتن اطلاعات زبان تافل فرصت‌هاي زيادي را از دست داده‌اند.
6- کساني که مي‌خواهند بدون نياز به مطالعه طاقت فرساي لغات و گرامر، زبان تافل را غافلگير کنند.
7- خانم‌هاي خانه‌دار که مي‌خواهند همزمان با کار منزل، زبان تافل را ياد بگيرند.
8- و تمام کساني که تاکنون نسبت به درس زبان بي‌علاقه بوده‌اند.
9- آزمون تافل، آيلتس، MCHE، MCHLE.


هديه ما به شما:
1- عضويت رايگان در مرجع اخبار دانشگاهي و ارسال روزانه اخبار دانشگاهي به ايميل شما.
2- کارت تخفيف خريد محصولات آموزشي سنجش تکميلي اميرکبير.
3- پشتيباني و مشاوره رايگان در زمين? يادگيري زبان تافل
4- فايل متني چگونه براي ارشد و دکتري آماده شويم به فرمت PDF .
5- فايل متني تکنيک‌هاي انتخاب رشته کارشناسي ارشد
6- فايل متني اسرار موفقيت در مصاحبه دکتري
7- دانلود مطالب آموزشي رايگان از سايت سنجش پورتال.

محتويات:
1- فايل‌هاي صوتي زبان تافل ، شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان تافل به فرمت 3MP.
2- فايل‌هاي متني لغات پيشرفته دانشگاهي و لغات 504 به فرمت PDF و EPUB.
3- فايل متني گرامر پيشرفته دانشگاهي به فرمت PDF و EPUB.
4- فايل متني تست‌هاي طبقه‌بندي شده به فرمت PDF .
5- آموزش تصويري زبان تافل شامل: لغات، گرامر و درک مطلب زبان عمومي به فرمت WMV
6- دستورالعمل يادگيري زبان تافل به همراه چک ليست مربوطه.
7- نرم‌افزار يادگيري لغات و واژگان و ... .
ارسال به سراسر کشور
قابل استفاده براي تمامي داوطلبان آزمون دکتري سراسري
زبان تافل
زبان دکتري
آموزش زبان
آموزش زبان تافل
به کليه داوطلباني که از طريق اين سايت دي وي دي زبان تافل را سفارش دهند 10 درصد تخفيف

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بسته طلايي موفقيت در آزمون دکتري

قیمت: 40000 تومان

کليات آزمون دکتري همانند کنکور کارشناسي ارشد است با اين تفاوت که دست طراح مقداري براي طراحي تست بازتر است. البته آنچه آزمون دکتري سراسري را از آزمون کارشناسي ارشد متمايز مي‌کند وجود دروس جديد هوش و استعداد و زبان عمومي(گرامر، لغات و درک مطلب) در حد آزمون تافل بوده و يک آزمون مصاحبه نيز بعد از قبولي مرحله يک به همراه دارد. لذا سنجش تکميلي اميرکبير با اتکا به تجربه داوطلبان رتبه برتر سال‌هاي گذشته و نيازسنجي داوطلبان آزمون دکتري براي آزمون در پيش رو سوال‌هاي شما را در قالب بسته طلائي قبولي آزمون دکتري92 (ويرايش دو بسته طلائي 91 که در بهمن 90 به داوطلبان داده شده بود) پاسخ مي‌دهد.
قيمت: 47500 تومان با کسر 10 درصد تخفيف: 42700 تومان
1- چه منابعي را مطالعه کنيم آيا لازم است اين همه کتاب و جزوه را مطالعه کرد؟
2- کارنامه داوطلبان سال گذشته چه مطالبي را به ما گوشزد مي‌کنند؟
3- چه کساني براي مصاحبه دعوت مي‌شوند؟
4- درس‌هاي سرنوشت‌ساز براي قبولي در آزمون دکتري کدام هستند؟
5- بعد از قبولي در آزمون مرحله 1چگونه بايد انتخاب رشته کرد؟
6- ظرفيت قبولي دانشگاه‌ها براي رشته‌ها و گرايش‌هاي مختلف کدام است؟
7- فرق دکتري آموزش محور با دکتري پژوهش محور چه مي‌باشد؟
8- چه مواردي شانس ما را در مصاحبه دکتري بيشتر مي‌کند؟
9- چه مقالاتي شانس ما را در قبولي مصاحبه دکتري افزايش مي‌دهد؟
10- چگونه در دکتري بايد انتخاب رشته کرد؟
11- در مقطع دکتري با کدام استاد واحد درسي بگيريم و با کدام استاد پروژه بگيريم؟
12- براي قبولي در آزمون دکتري تدريس و تاليف مهمتر است يا داشتن مقاله؟
13- شانس قبولي داوطلبان دانشگاه آزاد براي آزمون دکتري سراسري چقدر است؟
14- درس‌هاي رتبه‌آور براي کنکور دکتري کدام هستند؟
15- چگونه براي تافل و IELTS آماده شويم؟
16- داوطلبان مجاز به انتخاب چه رشته‌هايي هستند؟
نهايت کلام سنجش تکميلي اميرکبير تجربه 4 ساله خود را در زمينه آزمون دکتري سراسري و آزاد در قالب بسته طلائي که شامل موارد زير مي‌باشد به شما داوطلبان عزيزسال 92 تقديم مي‌کند.
1- راهبردها و رهنمودهاي قبولي در مصاحبه دکتري
2- توصيه ها جهت قبولي در مصاحبه دوره دکتري
3- نحوه محاسبه امتيازهاي پژوهشي و آموزشي مصاحبه دکتري
4- جدول زمان دعوت و تعداد دعوت‌شدگان مصاحبه دکتري 91
5- جديدترين رتبه بندي دانشگاه‌هاي ايران
6- نتايج جديدترين رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي دنيا
7- روشهاي نوين خلاصه نويسي براي موفقيت در آزمون دکتري
8- نتايج رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي علوم‌پزشکي
9- ترتيب رتبه دانشگاه‌هاي برتر کشور در رشته‌هاي علوم پايه
10- ارائه فايل متني مديريت زمان و روشهاي تست‌زني
11- بيان فرق سيستم آموزش محور و پژوهش محور
12- مطرح کردن درس‌هاي رتبه‌آور براي کنکور دکتري
13- ارائه فايل متني گرامر زبان عمومي
14- ارائه فايل متني هوش و استعداد تحصيلي
15- مشاوره و پشتيباني تحصيلي تا زمان مصاحبه و انتخاب رشته
16- ارائه آخرين اطلاعيه هاي سازمان سنجش درباره آزمون دکتري
17- منابع معرفي شده توسط رتبه‌هاي برتر سال‌هاي گذشته
18- ارئه سرفصل‌هاي شوراي عالي برنامه‌ريزي براي مواد امتحاني
19- اسامي دروس و واحدهاي درسي ارائه شده در رشته امتحاني قبول شده
20- نحوه برنامه‌ريزي و مشاوره تحصيلي به روش سنجش‌تکميلي اميرکبير
21- آمادگي تحصيلات تکميلي براي رشته مورد نظر به صورت اختصاصي رشته شما
22- ارائه اطلاعات جهت آمادگي آزمون تافل و IELTS
23- نمونه کارنامه‌هاي تحصيلات تکميلي (براي بعضي رشته‌ها)
24- مصاحبه

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بسته طلايي موفقيت در آزمون کارشناسي ارشد

قیمت: 40000 تومان

کليات آزمون کارشناسي ارشد همانند کنکور کارشناسي(ديپلم به دانشگاه) است با اين تفاوت که دست طراح مقداري براي طراحي تست بازتر است.(چون منابع ثابتي وجود ندارد و هر دانشگاهي ممکن کتاب خاص خودش را تدريس کند) لذا سنجش تکميلي اميرکبير با اتکا به تجربه داوطلبان رتبه برتر سال‌هاي گذشته و نيازسنجي داوطلبان آزمون کارشناسي ارشد براي آزمون در پيش رو سوال‌هاي شما را در قالب بسته طلائي قبولي آزمون کارشناسي ارشد92 (ويرايش دو بسته طلائي 91 که در آبان 90 به داوطلبان داده شده بود) پاسخ مي‌دهد.
قيمت: 47500 تومان با کسر 10 درصد تخفيف: 42700 تومان
1- چه منابعي را مطالعه کنيم آيا لازم است اين همه کتاب و جزوه را مطالعه کرد؟
2- کارنامه داوطلبان سال گذشته چه مطالبي را به ما گوشزد مي‌کنند؟
3- چه کساني بهتر است تغيير رشته بدهند؟
4- درس‌هاي سرنوشت‌ساز براي قبولي در آزمون کارشناسي ارشد کدام هستند؟
5- بعد از قبولي در آزمون مرحله 1چگونه بايد انتخاب رشته کرد؟
6- ظرفيت قبولي دانشگاه‌ها براي رشته‌ها و گرايش‌هاي مختلف کدام است؟
7- فرق کارشناسي ارشد آموزش محور با پژوهش محور چه مي‌باشد؟
8- براي کنکور ارشد کتب مرجع را بخوانيم يا جزوات و کتب کنکوري را؟
9- براي دانشجويان کارشناسي ارشدچه مقالاتي شانس آنها را در قبولي دکتري افزايش مي‌دهد؟
10- چگونه در کارشناسي ارشد بايد انتخاب رشته کرد؟
11- در مقطع کارشناسي ارشد با کدام استاد واحد درسي بگيريم و با کدام استاد پروژه بگيريم؟
12- براي دانشجويان کارشناسي ارشد جهت قبولي در آزمون دکتري تدريس و تاليف مهمتر است يا داشتن مقاله؟
13- شانس قبولي داوطلبان دانشگاه آزاد براي آزمون کارشناسي ارشد سراسري چقدر است؟
14- درس‌هاي رتبه‌آور براي کنکور کارشناسي ارشد کدام هستند؟
15- چگونه براي تافل و IELTS آماده شويم؟
16- داوطلبان مجاز به انتخاب چه رشته‌هايي هستند؟
نهايت کلام سنجش تکميلي اميرکبير تجربه 14 ساله خود را در زمينه آزمون کارشناسي ارشد سراسري و آزاد در قالب بسته طلائي که شامل موارد زير مي‌باشد به شما داوطلبان عزيزسال 92 تقديم مي‌کند.
1- راهبردها و رهنمودهاي قبولي در آزمون کارشناسي ارشد
2- توصيه هاي عملي براي کساني که خواستار تغيير رشته هستند
3-آشنايي دانشجويان کارشناسي ارشد با نحوه محاسبه امتيازهاي پژوهشي و آموزشي مصاحبه دکتري
4- مشاوره رايگان و ارايه نکات اساسي انتخاب رشته آزمون ارشد 92
5- جديدترين رتبه بندي دانشگاه‌هاي ايران
6- نتايج جديدترين رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي دنيا
7- روشهاي نوين خلاصه نويسي براي موفقيت در آزمون کارشناسي ارشد
8- نتايج رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي علوم‌پزشکي
9- ترتيب رتبه دانشگاه‌هاي برتر کشور در رشته‌هاي علوم پايه
10- ارائه فايل متني مديريت زمان و روشهاي تست‌زني
11- بيان فرق سيستم آموزش محور و پژوهش محور
12- مطرح کردن درس‌هاي رتبه‌آور براي کنکور کارشناسي ارشد
13- ارائه فايل متني گرامر زبان عمومي
14- ارائه فايل متني لغات زبان عمومي
15- مشاوره و پشتيباني تحصيلي تا زمان انتخاب رشته
16- ارائه آخرين اطلاعيه هاي سازمان سنجش درباره آزمون کارشناسي ارشد
17- منابع معرفي شده توسط رتبه‌هاي برتر سال‌هاي گذشته
18- ارئه سرفصل‌هاي شوراي عالي برنامه‌ريزي براي مواد امتحاني
19- اسامي دروس و واحدهاي درسي ارائه شده در رشته امتحاني قبول شده
20- نحوه برنامه‌ريزي و مشاوره تحصيلي به روش سنجش‌تکميلي اميرکبير
21- آمادگي تحصيلات تکميلي براي رشته مورد نظر به صورت اختصاصي رشته شما
22- ارائه اطلاعات جهت آمادگي آزمون

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

مجموعه راز 1و 2 و 3(secret)

قیمت: 30000 تومان

هر آنچه براي موفقيت شما لازم است در اين مجموعه گرانقدر فراهم آورده ايم
که نظير آنرا در هيچ فروشگاهي نخواهيد يافت

آيا از مشکلات زندگي خسته شده ايد؟
آيا به اندازه کافي پول نداريد؟
آيا از شغلتان ناراضي هستيد؟
آيا ماشين مدل جديد مي خواهيد؟
آيا مي خواهيد صاحبخانه شويد؟
آيا مي خواهيد ازدواج کنيد؟
آيا مي خواهيد وارد دانشگاه شويد؟
آيا زندگي تان دچار بحرانهاي مختلف شده است؟
آيا موفقيت بيشتري ميخواهيد ؟
آيا ميخواهيد ميليونر شويد ؟
شما ميتوانيد به هرآنچه در زندگي ميخواهيد برسيد !
و يا هرکسي ميخواهيد بشويد !
راز بزرگ فاش ميشود
معجزه هاي زيادي در زندگي مردم ديده ام
معجزات مالي و اقتصادي ! معجزات سلامتي ! و معجزات فکري و روابط !
اين دسته از مردم ياد گرفته اند که چگونه اين راز را در زندگي خود بکار گيرند .
اين مجموعه شامل :

? فيلم اصلي و کامل راز 1 کاملترين فيلم راز 1 که تا بحال در دنيا پخش شده است به زبان اصلي و تمامي توضيحات
آن با دو زير نويس فارسي و انگليسي

? مصاحبه لري کينگ اين بار با آنتوني رابينز (نابغه قرن و يکي از بزرگترين روانشناسان دنيا) پيرامون قانون جذب

? آموزش فارسي قانون جذب، تشريح و توضيح کامل تمامي جوانب قانون جذب.

? کاربرد عملي قانون جذب در زندگي روزمره توضيحات کامل پيرامون چگونگي اجراي صحيح و عملي قانون جذب در زندگي فيزيکي و روزمره به زبان فارسي.
به همراه مجموعه سخنراني ها و سمينارهاي رازهاي موفقيت بزرگان ايران و جهان
آنتوني رابينز
وين داير
برايان تريسي
لوئيزهي
شاهين فرهنگ
استاد حلت
دکتر آزمنديان
استاد حورايي
1000 سخن از بزرگان و انديشمندان بصورت صوتي همراه با موزيک نفوذ در ذهن ناخوداگاه
همراه با موزيک نفوذ در ذهن ناخوداگاه
به همراه آموزش حرکات جادويي دون خوان
يوگا و مديتيشن
تندخواني وتقويت حافظه نصرت
به زبان فارسي
صوتي و تصويري
هنرمديريت زندگي
اسراردايره معنويات
رازهاي نا گفته موفقيت
دستيابي به قدرت درون
دستيابي به موفقيت نامحدود
انسان چگونه مي تواند خودش و ديگران را بشناسد ؟
من چگونه انساني هستم ؟
ديگران داراي چه شخصيتي هستند ؟
اين مجموعه شما را ياري ميدهد در هر لحظه و هر مکان حتي در اتومبيل به سخنان و نحوه عملکرد افراد موفق گوش فرا داده و تاثيرات شگفت انگيز ان را در تمامي مراحل پيشرفت خود احساس کرده و شاهد موفقيتهاي بي نظير خود باشيد
1000 سخن از بزرگان و انديشمندان بصورت صوتي همراه با موزيک نفوذ در ذهن ناخوداگاه
محققان و روانشناسان علم دسترسي به گنجينه قدرتها و نيروهاي دروني دريافته اند که تاثير و ماندگاري مطالب شنيداري هشتاد برابر مطالب خواندني است و از اين راه ميتوان ذهن را شرطي و برنامه نويسي کرد.
در اين مجموعه گرداوري شده با استناد به اين نظريه روانشناسان بر ان شده است تا از بين سخنان بزرگان و افراد بسيار موفق جهان که در اين زمينه صاحب نظر هستند مطالب و درسهاي مفيد را جمع اوري کرده وبصورت صوتي همراه با موزيکهاي ايجاد انگيزه ، با صداهاي شيوا و دل انگيز هنرمندان و دوبلورهاي راديو و تلويزيون به سمع شما رساند
سخنان صاحب نظراني چون:
گوته - هنري فورد - اديسون - فرانکلين - شيلر - امرسون - شکسپير - ناپلئون - روسو - اندرومتيوس - راکفلر - نيچه
سخنراني ها وسمينارهاي موفقيت شامل:
تکنولوژي فکر دکتر آزمنديان
شامل مباحث پيشرفته تکنولوژي فکر
است که در يک فضاي عرفاني ارائه شده است .
تکنولوژي فکر هويت يک انسان را متحول کرده و
احساس انسان را نسبت به پديده زندگي تغيير ميدهد.
دکتر آزمنديان با استفاده از روشهاي اختراعي
اعجاب انگيزش در حوزه روانشناسي قادر است به
افراد در جهت تغيير شخصيتشان کمک فراواني نمايد.
تکنيک هاي موفقيت
توسط استاد تواناي ايران استاد شاهين فرهنگ
تجسم خلاق
استاد حلت
شامل:
آموزش نفوذ در دلها و برقراري ارتباط موثر
ازدواج موفق
بسوي سرنوشت
اعتماد به نفس
گفتگو با خدا
آموزش مراقبه و مديتيشن :
پرورش ذهن ، تفکر و تامل ذهني با تمرينات ارئه شده در اين مجموعه آموزش داده ميشود. همسوئي ذهن و جسم و هماهنگي اين دو شما را به سوي آرامش و ثبات فکري و جسمي رهنمون مي شود.
با تسلط بر اين آموزشها خواهيم توانست سريعا باعث آرامش و اطمينان ديگران شويم
و به افکار و انديشه هاي دروني و شخصي ديگران نفوذ کنيم و روي آنها تاثير بگذاريم.
چگونه در بحثها و گفتگوها بر ديگران مسلط شويم و حداقل اجازه ندهيم ديگران هنگام بحث و گفتگو بر ما تسلط يابند.

با اطمينان و قدرت سخن بگوييم. (افزايش اعتماد بنفس)
همچنين در اين مجموعه با قواعد طلايي زبان بدن در ارتباط موثر با ديگران آشنا خواهيم شد که بر روي افراد آثار روانشناسي دارند.
چگونه از عبارات تاکيدي براي تغيير زندگيتان استفاده کنيد
قدرت عبارات تاکيدي ( لوئيزهي )
به همراه موسيقي تمرکز و ريلکسيشن
آموزش حرکات جادويي دون خوان به کارلوس کاستاندا :
سرخپوستان مکزيک مرکزي به نوعي حرکات خاص آگاهي دارند که به آنها پاس هاي جادويي مي گويند و برگرفته از حرکات معنا دار حيوانات طبيعي است. آنها بر اين باورند که با انجام اين حرکات مي توان بيماري را به خارج از بدن خود پرتاب نمود و برعکس سلامتي و انرژي و اقتدار را به داخل بدن خود پراند. حرکاتي خاص و پرانرژي که انجام آنها تفاوتي شگرف را در روح و روان شخص باعث مي شود
اين حرکات توسط جادوگران سرخپوست نسل به نسل تکامل و انتقال يافته است
و براي باز کردن گره هاي انرژي و بکار بردن آن است
. هر يک از اين تمرينها براي گسترش توانايي روحي خاصي در نظر گرفته شده است
به همراه آموزش مديتيشن و يوگا به زبان فارسي
قابل پخش با دي وي دي پلير هاي خانگي دايويکس و کامپيوتر
مجموعه راز اثري است که با آنکه مدت زيادي از انتشار آن نگذشته است مورد توجه بسياري از مردم و رسانه ها و افراد شاخصي مانند لري کينگ مجري CNN ، اپراوينفري و ... را به خود جلب کرده است .

راز قرن ها سفر کرده تا هم اکنون به دست ما رسيده است .
اين همان راز موفقيتي است که بزرگاني چون انيشتن ، بيل گيتس و ... به آن واقف بوده اند .

- و خلاصه اينکه شما پس از ديدن اين مستند و بکار بستن اين راز مهم و بسيار ساده پس از مدت کوتاهي براحتي مي توانيد خوشبخت زندگي کنيد
- مي توانيد اتومبيل مورد علاقه تان را تهيه کنيد
- مي توانيد صاحب خانه مورد علاقه تان شويد
- مي توانيد با شخص مورد علاقه تان ازدواج کنيد
- مي توانيد در دانشگاه و رشته مورد علاقه تا ن ادامه تحصيل دهيد
- و مي توانيد هر آنچه تابحال براي شما يک آرزوي دست نيافتني بوده را براحتي بدست آورديد.
تصور کنيد که بتوانيد براي هر چيزي در دنيا يک توصيف پيدا کنيد، از کوچکترين اتفاقات ممکن تا بزرگترين رخدادها!
اين رويايي است که ذهن باهوش ترين دانشمندان را شيفته خود ساخته است، از زمان انيشتين!
اکنون دانشمندان آن را پيدا کرده اند!!
يک تئوري هيجان انگيز، که نفس دانشمندان را گرفت!
و به يک نتيجه شگفت انگيز رسيدند و آن نتيجه حاصله اين است که دنيايي که در آن زندگي ميکنيم . . . تنها دنياي موجود در هستي نيست!!! و اين موضوع حدود يکصد سال علم را در تاريکي فرو برده بود!

در اين مجموعه شما با قانون جذب از زبان خانم ايستر هيکس و همسرش آقاي جري هيکس
کساني که براي اولين بار تئوري نظري قانون جذب را معرفي و تشريح کردند آشنا ميشويم

خانم هيکس از طريق فرو رفتن در حالت مراقبه و تنفس عميق، يک موجود دروني که اسمش را آبراهام گذاشته اند، از زبان او اين سخنان را ميگويد، آبراهام اسم تمام موجوداتي است که بنا به ادعاي خانم هيکس در بخش ماورا لطبيعه يا متافيزيک کائنات قرار دارند و براي هر کسي از طريق مراقبه قابل دستيابي است.

ما در اين مجموعه شما را به سفري هيجان انگيز و عجيب تر از سفرهاي علمي تخيلي ميبريم!!!
جايي که شما ميتوانيد با شکستن قوانين زندگي روزمره تان به شکلي جديد با دنيا بازي کنيد!

جايي که به ديدي تازه از هستي ميرسيد و به وراي محدوديت هاي فعلي خود و حتي بيشتر از آنچه بتوانيد تصور کنيد دست خواهيد مي يابيد!

تهيه شده در هيجده دي وي دي
اين مجموعه براي اولين بار فقط عرضه ميگردد که نظير آنرا در هيچ فروشگاه ديگري نخواهيد يافت
تقديم به آنانکه خواهان رسيدن به تمامي آرزوهايشان هستند . . .
دوازده دي وي دي راز1 و2 + شش دي وي دي راز3
قابل پخش با دي وي دي پلير ها
? آموزش فارسي قانون جذب، تشريح و توضيح کامل تمامي جوانب قانون جذب.
چگونه از عبارات تاکيدي براي تغيير زندگيتان استفاده کنيد
هر آنچه براي موفقيت شما لازم است در اين مجموعه گرانقدر فراهم آورده ايم
به همراه مجموعه سخنراني ها و سمينارهاي رازهاي موفقيت بزرگان ايران و جهان
1000 سخن از بزرگان و انديشمندان بصورت صوتي همراه با موزيک نفوذ در ذهن ناخوداگاه
سخنان صاحب نظراني چون: گوته - هنري فورد - اديسون - فرانکلين - شيلر - امرسون
به همراه آموزش حرکات جادويي دون خوان
همراه با موزيک نفوذ در ذهن ناخوداگاه
باضافه تکنولوژي فکر دکتر آزمنديان
تکنيک هاي موفقيت استاد شاهين فرهنگ
با تسلط بر اين آموزشها خواهيم توانست سريعا باعث آرامش و اطمينان ديگران شويم
به همراه موسيقي تمرکز و ريلکسيشن
دوازده دي وي دي راز1 و2 + شش دي وي دي راز3
به همراه آموزش مديتيشن و يوگا به زبان فارسي
قابل پخش با دي وي دي پلير هاي خانگي دايويکس و کامپيوتر

خرید محصول        سوال از فروشنده

 





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

اموزش رازهاي فتوشاپ

قیمت: 10000 تومان

Photoshop Top Secrets نام پکيج کامل و عظيم آموزشي محبوب ترين و برترين نرم افزار گرافيکي دنيا، Adobe Photoshop است که توسط دو تن از نام هاي برتر گرافيک و فتوشاپ کارهاي مشهور دنيا Mark Monciardini و Melanie Stimmell در قالب 4 دي وي دي کامل با بيش از 15 گيگابايت و بالغ بر ?? ساعت فيلم آموزشي تهيه و تدوين و آماده استفاده علاقمندان گرديده است. اين پکيج عظيم و بي نظير آموزشي فتوشاپ به صورت مرحله به مرحله به تمامي کاربران چه کاربران در سطح مقدماتي و تازه کار و چه کاربران فتوشاپ کار و آشنا به کارهاي گرافيکي و حتي گرافيست هاي حرفه اي را به عمق نرم افزار بي نظير و هزار توي Adobe Photoshop برده و ايشان را با تمامي رازهاي آشکار و نهان آن اشنا مي کند! اين مجموعه گرانبها که شامل بيش از 15 گيگابايت فيلم آموزش است در بردارنده ي آموزش هاي فوق العاده کاربردي و حرفه اي در زمينه هاي مختلفي است.
> پروژه هاي DVD 1 :
- طراحي پوستر فيلم
- طراحي چهره هاي ترسناک
- خرد شدن تصوير
- خلق تصاوير ترکيبي خيالي
- تبديل عکس به مجسمه
- جلوه هاي ويژه ويژه عکاسان
- طراحي پوست خيالي بر روي چهره
- ايجاد اشعه هاي نور و شهابهاي آتشين
- مونتاژ پوستر
......................................................
> پروژه هاي DVD 2 :
- تبديل عکس به نقاشي بصورت حرفه اي
- ميکس تصاوير در کنار هم
- تکنيک تبديل عکس به پاپ آرت
- تکنيک خالکوبي و تاتو
- تکنيک روتوش و ميکس حرفه اي
- تکنيک روتوش تصوير
- گرافيک وب - تکنيک شيشه شکسته
- طراحي کارت پستال
- طراحي جعبه دي وي دي
......................................................
> پروژه هاي DVD 3 :
- تکنيک پرتاب از مانيتور
- ايجاد تصاوير حرفه اي خيالي
- تکنيک قورباغه شکلاتي
- تکنيک موم - طراحي پس زمينه
- تکنيک ميوه هاي مکعبي
- تکنيک مرد نامرئي
- خلق تصاوير فلزي
- تکنيک ترکيب تصاوير
- تکنيک لايه ها
......................................................
> پروژه هاي DVD 4 :
- تکنيک تبديل عکس به وکتور
- خلق پس زمينه هاي ديجيتالي
- تکنيک لايه فلزي
- تکنيک ايجاد دود در صحنه
- تکنيک طراحي حباب
- تکنيک طراحي حباب در آب
- تکنيک خلق تصاوير زير آب
- عوض نمودن سطح اجسام
- تکنيک نقاشي و رنگ آميزي با فتوشاپ
- تکنيک ماسک
مجموعه کاملا فارسي و در محيط فارسي
شامل تمامي پروژه ها بصورت PSD و لايه باز
در قالب 4 دي وي دي کامل با بيش از 15 گيگابايت و بالغ بر ?? ساعت فيلم آموزشي
پکيج عظيم و بي نظير آموزشي فتوشاپ به صورت مرحله به مرحله
آموزش هاي فوق العاده کاربردي و حرفه اي در زمينه هاي مختلف
امکان ارسال با پيک موتوري براي شهر تهران وجود دارد.
پس از ارسال بسته ، کد رهگيري پست براي شما SMS خواهد شد.

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

كاملترين بانك اطلاعات تجاري كشورهاي جهان

قیمت: 39000 تومان

كاملترين و به روز ترين اطلاعات مورد نياز جهت بازرگاني – صادرات و واردات و كاملترين بانك اطلاعات تجاري شركتها و كارخانجات كشورها.
محصولات قابل ارائه شامل :
- سي دي ليست 800 هزار شركت و كارخانه در چين .
- سي دي ليست 220 هزار شركت و كارخانه در اروپا :بيش از 15 كشور
- سي دي ليست شركتها و كارخانجات تركيه.
- سي دي ليست شركتها و كارخانجات هلند.
- سي دي ليست بيش از 8000 شركت و كارخانه ايراني
- اطلاعات تجاري كليه كشورهاي جهان
توجه :
اين محصولات داراي امكانات جستجو بر اساس محصولات و زمينه فعاليت بوده و كليه مشتريان با در اختيار داشتن اين بانك اطلاعاتي كوچكترين نيازي به صرف هزينه هاي كلان جهت بازاريابي نخواهند داشت .آدرس تلفن و ايميل كليه شركتهاي مربوطه جهت ايجاد ارتباط در اين محصولات ارائه شده است.
به همراه:
صدها نمونه متن مكاتبات ضروري تجاري جهت سهولت در مكاتبات تجاري بين المللي
كاملترين بانك اطلاعات تجاري كشورها
اطلاعات تجاري كليه صادركنندگان ايراني
ليست هزاران شركت چيني و راههاي ارتباط با آنان
استفاده آسان
امكان جستجو در ليست شركتها
صدها نمونه نامه جهت ايجاد ارتباط
نحوه درخواست نمونه محصول توليدي توسط شركتهاي مزبور
اطلاعات تجاري حدود 200 كشور دنيا

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

پکيج طلايي تمامي طرحهاي توجيهي و آموزش 460 شغل

قیمت: 20000 تومان

DVD شماره يک :
فويل هاي آلمينيومي - چوب اسکي - لنز چشمي - نان.
ديسک فشرده - پنير موزارلا - جوراب بلند زنانه - لامپ فلورسنت.
خلال دندان - وان حمام - هلي کوپتر - ماءالشعير.http://www.masbi.com/images/products/bartarkala_4111_1.jpg
سمعک - معماهاي سه بعدي - کفپوش لاستيکي - توالت فرنگي.
کاغذ کپي - پوشاک جين - کامپيوتر - تخته شيشه.
ميخ و گيره کاغذ - عينک هاي محافظ - پارچه - دوچرخه.
کاياک(نوعي قايق) - کفش کار و ايمني - نمايشگر علايم الکترونيکي - غلات حجيم شده صبحانه.
کاميون - چسب زخم بهداشتي - مدارات کامپيوتر .
استيل - آب سيب - شاسي aircraft - محصولات آرايشي بهداشتي.
هلوگرام - چاپ بسته بندي - کاشت پوست - خوراک ذرت.
کيسه هاي پلاستيکي - پانل هاي خورشيدي - دبه هاي پلاستيکي - چوب هاکي.
درب هاي پيچي آلمينيومي - شکلات - قرص و کپسول - ماکاروني.
کلاه دوچرخه سواري - باتري ليتيومي - ترمز هاي ماشين - آلمينيوم.
DVD شماره دو :
شيشه عينک طبي - گرانيت - چيپس سيب زميني - ميکروپروسسور.
عسل - فايبر اوپتيکس - توليد آجر - ارگ لوله اي .
موتور روي آب شخصي - آب انگور - لوازم اداري - کفش اسکي.
کاپشن زمستانه - انيميشن - پرورش قارچ - حلقه طلا.
رشد و نمو کاهو در ابهاى مغذى - الوار چوب - صنعت بازيافت - تله هاي ماهي گيري.
برش الماس - دربهاي چوبي - پينت بال - روزنامه.
صنعت فرش - آب معدني - جراحي ليزر چشم - توليد گيتار.
قايق فايبرگلاس - خشک کننده لباس - آدامس بادکنکي - لوازم آتش بازي.
گاوصندوق هاي استيل - ماکت دندان - هواپيما - عصاره چوب افرا.
صمغ - قوطي هاي آلمينيومي - پرورش ماهي - تنديس هاي برنزي.
قابلمه و ظروف آلمينيومي - اعضاي مصنوعي بدن - خمير بادام زميني - لامپهايي با روشنايي زياد.
اتومبيل - چرخ دستي فروشگاهي - نمونه سازي و مدل سازي سريع - سکه هاي کلکسيوني.
بلبرينگ - سيم الکتريکي - ريخته گري با مدل هاي مومي - ماشين آلات اتوماتيک.
DVD شماره سه :
مهرهاي جوهر دار - آلبالو خشک - نخ بافندگي - علايم جاده.
قفل هاي ترکيبي - کوزه گري - کمپ مسافرتي نقليه - پاک کن.
لودر - روغن سبزيجات - ابزارآلات دستي - محصولات کتاني.
حصار فنسي - پوشش سقف - محصولات پلي استايرن و يونوليت - آبنبات.
کالسکه اسب سواري - چشم مصنوعي - غذاي سگ و گربه - آينه.
توليد ماست - شمع - لامپ هاي نئوني - چاپ کتاب.
خردل آماده شده - ساخت ويلن - پيچ و مهره - دستمال توالت.
توليد گل تازه - نوار چسب - Tofu - بليت هاي بخت آزمايي.
قايق بادي - پودر ميوه - خمير بازي - محصولات حصيري.
ژنراتور بادي - دستکش PVC - شيشه هاي ترموفرم شده - ماشين آتش نشاني.
رادياتور ماشين - جوجه ماشيني - خمير شيريني پزي - چوب اسکي.
هيتر برقي - توليد شانه تخم مرغ تمام اتوماتيک - مرغ - بازي هاي کامپيوتري.
چکمه هاي نسوز - ابزارآلات باغباني - ماشين آلات اتوماتيک - ديوارهاي کچي.

DVD شماره چهار :
بطري هاي پلاستيکي - پست و نامه - تخم مرغ - خودکارهاي چوبي لوکس.
قالب هاي تزريق پلاستيک - فيلتر هاي هوا و روغن ماشين - کابينت - شيشه هاي دميده شده.
ابزارآلات برش و سوراخکاري تحت فشار - شيشه کارى منقوش - تريلي - فلوت.
طبل و تنبک - آبکاري و روکش کاري فلزي - دکمه.
سنگ تراش کاري - کود کمپوست - پرده کرکره اي - شير.
برس و جاروب - تخته سياه - ماهي دودي - زيپ.
علايم 3 بعدي تجاري - کفپوش هاي چوبي - لوله هاي پلي اتيلني چين دار - تشک.
کاشي هاي سراميکي - آجيل - قطعه کاري استيل - اسکي.
موتور ماشين - آرد - مبلمان راحتي - پاکت نامه.
ليوان و قاشق چنگال پلاستيکي - جلوه هاي ويژه - طلا - چنگ (آلت موسيقي).
ورقه هاي لامينت - بستني چوبي - اسباب بازي جور چين کودکان - مايع پاک کننده بهداشتي.
قالب ريزي تزييني - قرقره و چرخ - شلنگ هاي لاستيکي صنعتي - ورقه هاي کفپوش وينيل.
کاردک هاي ساختماني - درب هاي پارکينگ - الکتروموتور - پشم.

DVD شماره پنج :
آسفالت - شيريني - اسپيکرهاي بلند - قفل درب الکترونيک.
بخاري هاي با سوخت چوب - پاي مصنوعي - کفش باله - اتوبوس.
بازوي روباتيک - خالکوبي - دستمال بهداشتي - لوله هاي بتني.
دستکش هاکي - کيک سنک - روکش مجدد تاير - مديريت آب ضايعاتي.
آمبولانس - ميز اتاق پذيرايي - اکوردئون‌ انگشتي - جوايز از جنس اکريل.
باتري آلکالين - ويلچر - چکمه هاي بلند - فلوت.
توپ گلف - دستگيره در - پارکومتر - جدا کننده اتاق و سالن.
زره - تير چراغ خياباني - چوب هاي خميده - کليد هاي لمسي.
ارابه اسب سواري - ني‌انبان - کيک و شيريني مجلسي - طعمه ماهي گيري.
لايه محافظ - خار برگردان يقه - جعبه با مقواي نازک - ليوان هاي کريستالي.
سيمان - تابوت - نوشيدني هاي بدون الکل - صندلي راحتي.
چاقوي آشپزخانه - مجسمه مانکن - جوراب - سوزن سرنگ.
پانل هاي الکتريکي - کايت - فريم عينک - مسواک.
DVD شماره شش :
وسايل نقليه 3 چرخي - چوب بيسبال - درخچه هاي مصنوعي - شيپور و ترومبون.
فنر - سنگفرش - پيانو.
طناب - ميز بيليارد - تخته اسکي روي آب - سنج آلت موسيقي.
کمربند ايمني خودرو - پنجره هاي نوين - اشکال شمعي - بالون هاي هواي گرم.
فيلتر هوا - چوب بيليارد - تنديس هاي يخي - کت و شلوار.
ريل دستي پله برقي - ماژيک براق کننده - سيم گيتار - کلاه گيس.
کمان هاي سنتي - دستگاه قهوه ساز - عروسک هاي بزرگ - تخت خواب توري.
ايزولاسيون فايبرگلاس - اردک هاي چوبي - دستگاه آدامس فروش- سيستم اگزوز.
زنجير - نان باگت صنعتي - رکوردهاي وينيلي.
شيشه جلوي اتومبيل - زين اسب - کره - سعت هاي معابر عمومي.
وسايل حمل و نقل يک نفره - قايق هاي کوچک - گيتار برقي.
آبگرم کن - کيسه هوا - تنقلات جيلي بيلي - مسطح کننده يخ.
وسايل نقليه دومحيطه خشکي و آب - چوب گلف - کشتي مدل - قسمت سر درام.
DVD شماره هفت :
توپ راگبي - آمپلي فاير گيتار برقي - گلوله شيشه اي - ملخ هواپيما.
بدنه موتور - شانسي - بدنه درام - درام.
فندک - فسيل حيوانات - توپ هاکي - سيلندرهاي با فشار بالا.
بادکنک - کاغذ ديواري - خلال فرانسوي - حباب لامپ.
کبريت - اسب هاي چرخ فلک - ظروف چيني - باک سوخت.
ظروف شيشه اي براي پخت و پز - صابون بهداشتي - درام استيل - لباس ضد آتش.
مداد مومي - قايق هاي کاياک چوبي - ماشين اي چمن زني - زنجير طلا.

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش طراحي و چيدمان سفره عقد

قیمت: 9500 تومان

آموزش طراحي سفره عقد خودتان طراح و سازنده سفره عقدتان باشيد…
قابل اجرا در کامپيوتر
Multi media
سر کار خانم م.صميمي
عکـس خريد آموزش نرم افزاري طراحي و چيدمان سفره عقد
آنچه در اين مجموعه ميخوانيد:
فصل 1 :
مقدمه:معرفي وسايل مورد نياز
ديزاين و تزئين گردو(1)
ديزاين و تزئين گردو(2)
ديزاين و تزئين بادام
ديزاين و تزئين فندق
ديزاين و تزئين نبات
تزئين مخروطي بادام(1)
تزئين مخروطي بادام(2)
نون و پنير سفره عقد (1)
نون و پنير سفره عقد (2)
فصل 2
تزئين ادويه جات سفره عقد(1)
تزئين ادويه جات سفره عقد(2)
تزئين ادويه جات سفره عقد(3)
تزئين انواع ياد بود(1)
تزئين انواع ياد بود(2)
تزئين انواع ياد بود(3)
تزئين انواع ياد بود(4)
تزئين انواع ياد بود(5)
تزئين انواع ياد بود(6)
تزئين انواع ياد بود(7)
عکـس خريد آموزش نرم افزاري طراحي و چيدمان سفره عقد
فصل 3
تزئين انواع ياد بود(8)
تزئين جا حلقه اي(1)
تزئين جا حلقه اي(2)
تزئين جا حلقه اي(3)
تزئين جا حلقه اي(4)
تزئين جا حلقه اي(5)
تزئين ظرف عسل و ماست
فصل 4
تزئين ظروف:نمونه (1)
تزئين ظروف:نمونه (2)
تزئين ظروف:نمونه (3)
تزئين ظروف:نمونه (4)
تزئين ظروف:نمونه (5)
تزئين ظروف:نمونه (6)
تزئين ظروف:نمونه (7)
تزئين ظروف:نمونه (8)
تزئين ظروف:نمونه (9)
تزئين ظروف:نمونه (10)
عکـس خريد آموزش نرم افزاري طراحي و چيدمان سفره عقد
فصل 5
ديزاين مواد اصلي سفره عقد:تخم مرغ
ديزاين مواد اصلي سفره عقد:بادام
ديزاين مواد اصلي سفره عقد:گردو
ديزاين مواد اصلي سفره عقد:فندق
ديزاين مواد اصلي سفره عقد:نبات
ديزاين مواد اصلي سفره عقد:سکه
ديزاين مخروطي گردو
ديزاين مخروطي فندق
ديزاين مخروطي تخم مرغ و نبات
ديزاين مخروطي سکه
فصل 6
تکميل ديزاين مخروطي گردو
تکميل مخروطي نبات
تکميل ديزاين مخروطي تخم مرغ و شاخه کردن سکه
گل ارايي:فندق-تخم مرغ-نبات گردو
گل آرايي:کارهاي شاخه اي
چيدمان سفره عقد

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

مجموعه کامل آموزش آرايش ،ميکاپ ، شينيون

قیمت: 40000 تومان

مجموعه کامل آموزش آرايش ،ميکاپ ، شينيون
هر آنچه در باره آرايش بايد بدانيد
پکييج استثنايي کامل آموزش آرايش وژورنال مدل مو ولباس
آموزش کامل و جامع آرايش صورت و مو به طور کامل
توسط بهترين آرايشگر هاي ايراني و خارجي
مطابق با بروزترين مدل ها و آرايش صورت در جهان
به همراه ژورنالهاي لباس ومو
بخش اول:
آموزش آرايش توسط اساتيد خارجي شامل 9 دي وي دي به شرح زير است:
اموزش شينيون فانتزي ، جديدترين روش رنگ کردن مو
آموزش چندين مدل موي سر ، ارائه تکنيکهاي جديد پر پشت کردن مو
شينيون کانادائي ، پرنسس ، پاپيون و ....
شال بستن روي سر ، نحوه سايه زدن ، ريمل ، چشم ، زير سازي ، گونه ، ابرو ، لب
ميکاپ خليجي ، براشينگ ، طراحي حنا با شابلون و ماسک ، کوتاه کردن مو ، نقوش حنا ،
کاشت ناخن ، سايه خطي ، کوپ فانتزي ، گريم عروس .
آموزش ميکاپ عربي ، توسط عزيز صابر و عباس خليل ، نحوه زير سازي پوست
آرايش چشم ، خط لب ، آرايش ابرو ، آموزش شينيون با ابزار حلقه و کوتاه کردن مو آقايان ....
موج دادن به موژه ها ، آموزش فر ، کوپ ، مش توسط بهترين آرايشگرهاي جهان ، آموزش شينيون و بهترين نحوه کوتاه کردن مو ، معرفي دستگاههاي تاتو ، تاتو ابرو ، پلک و لب ، تکنيکهاي آرايش عروس .
معرفي جديدترين محصولات در ضمينه هاي خال ، لک ، کبودي دور چشم ، کرم پودر فشرده ، سايه چشم ضد آب ، ريمل حالـــت دهنده موژه ، رژ گونه ، ژل هاي شستشو براي پوستهاي حساس و ....
آرايشها و شينيونهاي مختلف در مزون ژان لوک فرانسيس فرانسوي توسط بيش از پنجاه مدل به صورت زنده.
آموزش گريم و آرايش صورت و اصلاح ، شينيون موي عروس توسط مدلهاي مختلف .
آموزش کوتاه کردن مو توسط روبرتو پازوليني ، آرايشگر معروف ايتاليائي
آموزش فرمو ، گريم و آرايش مو ، ميزان حرارت فر مو ، استفاده از دستگاه فيسکو ،
آموزش شينيون شلوغ توسط فدريکو گالياني.
آرايش گريم صورت ، تاتو و طراحي ناخن
مدلهاي بستن و تزئين روسري و شال
آموزش خود آرائي
آموزش کوپ و مش و رنگهاي لايت
آموزش آرايش عربي ، انجام مراحل مختلف کوتاهي موهاي بلند و کوتاه ، رنگ و مش با فويل
و ابزار کامل مکاپ صورت و مدلهاي عروس
طراحي روي بدن توسط استادان عرب از جمله مروان خير و رعد خير
ارائه مدلهاي مختلف کوپ ، ميکاپ ، شينيون و چهره آرائي .
ارائه روشهاي به روز دنيا در فرم دادن به مو .
فرم دهي و آماده سازي مو قبل از کوتاه کردن .
نحوه قيچي زدن و استفاده از ابزارها
آموزش آرايش سينمائي و گريم ، زير سازي صورت ، چگونگي برنزه کردن و شفاف و سفيد
نشان دادن پوستهاي سبزه ، نحوه درشت نشان دادن چشمها ، بزرگ و برجسته نشان دادن گونه ها ،
نحوه آرايش موها براي صورتهاي گرد و کشيده و کوچک و پر ،
و دهها تکنيک آرايش و گريم توسط گريمورهاي مجرب عضو گريم نشنال يو اس آ
شينيون مدل ابزار حلقه ، شينيون مدل بافت مو ، شينيوhttp://www.masbi.com/images/products/bartarkala_4127_1.jpgن مدل مجلسي ، شينيون مدل فانتزي ، شينيون مدل شلوغ ، شينيون مدل موهاي بلند .
آموزش انجام مراحل مختلف تاتو ، ابرو ، لب ، چشم ، همراه با معرفي محصولات و همچنين آموزش انجام فرمژه
آموزش کاشت ناخن و تاتو
جديدترين شيوه آموزش چهره آرائي
براي سنين مختلف همراه با گريم
سينمائي و معرفي محصولات
شينيون مدل ابزار حلقه ، شينيون مدل بافت مو ، شينيون مدل مجلسي
شينيون مدل فانتزي ، شينيون مدل شلوغ ، شينيون مدل موهاي بلند
بخش دوم:
آموزش آرايش توسط اساتيد ايراني شامل 7 دي وي دي به شرح زير است:
((((آموزش آرايش و پيرايش بانوان نامي))))
اين محصول در اصل 15 سي دي بوده که در 7 دي وي دي با کيفيت عالي تهيه گرديده است
آموزش کامل و جامع آرايش صورت و مو به طور کامل و آموزش آن
توسط بهترين آرايشگر زن ايران صورت ميگيرد اين محصول که پر فروشترين محصول آموزش
آرايشي و اصلاح سر وصورت در ايران است مطابق با بروزترين مدل ها و آرايش صورت در
جهان است
اين محصول آموزش آرايش زنان به طور کاملا روز و
مطابق با استاندارد هاي جهاني ميباشد.
توجه:شما ميتوانيد با ديدن اين محصول در خانه به راحتي خودتان ارايشگر خودتان باشيد
خانومي که در اينجا اموزش ميدهد براي آموزش مبلغي حدود يک ميليون تومان در 3 روز
ميگيرد
قابل پخش با دي وي دي پلير هاي خانگي
آموزش آرايشگري از مبتدي تا پيشرفته توسط برترين آرايشگران ايران
توضيحات ارائه شده در مجموعه توسط بهترين مدرسان و مربيان اين حرفه انجام شده و کاملا با جزئيات و به تفصيل بيان شده اند. نمونه از نکات اشاره شده به شرح ذيل مي باشند:
*نحوه زير سازي گريم: در اين قسمت شما با چگونگي آماده کردن پوست براي گريم آماده مي شويد. با توضيحات جامع و مفصل سرکار خانم نوروزي و سرکار خانم هاشمي به شيوه کاملا آموزشي و عملي ميتوانيد ميکاپهاي بهتر و زيباتري ارائه دهيد.
*نحوه قرينه سازي:در بعضي موارد با اينکه ميکاپ کاران کارهاي زيبايي ارائه مي دهند ولي عدم قرينه مخصوصا در ميکاپ چشم زيبايي کار را تحت تاثير قرار مي دهد. که در اين مجموعه با توضيحات حرفه اي سرکار خانم درياب به راحتي نحوه قرينه سازي آموزش داده مي شود.
*ارائه مکاپ متناسب با نوع چهره: ارائه ميکاپي که با نوع چهره بيشترين تناسب را داشته باشد از جمله مواردي است که در کارهاي خانم نوروزي به زيباترين شکل بيان شده است.
*تصويربرداري: تصوير برداري مجموعه به شيوه اي کاملا حرفه اي و با سه دور بين انجام شده است. نورپردازي و رعايت فاصله ها رعايت شده است. که همين تصاوير واضح و گويا مي تواند يادگيري شما را به ميزان زيادي تضمين کند.
مدرسين:
1- خانم نوروزي ( مجري برنامه زنان + برنده المپياد کشوري + مدرس مثلث طلايي )
2 - خانم لايموت ( ايپک ) ژورنال هاي ترک
3 - خانم عظيمي ( سالن بي بي گل + 35 سال سابقه )
4 - خانم هاشمي ( 2 شعبه آرايشگاه در لندن + گريم تخصصي + مدرس گريم سينما با مدرک ارشاد )
5 - خانم ترکان ( سالن شاخ اصفهان )
6 - خانم هدايت ( مدرس آرايشگري )
7 - خانم درياب ( آموزشگاه هفت قلم + 2 شعبه گروه آموزشي مثلث طلايي
شامل:13 ميکاپ + 5 مدل شينيون + 5 هيرکات + جوانسازي + متعادل سازي + گريم شب و روز و . .
(قابل پخش در دستگاه هاي خانگي و کامپيوتر ، با کيفيت عالي)
و در پايان اين قول را به شما عزيز ميدهيم که پس از تماشاي اين مجموعه شما خود را يک آرايشگر خبره ميدانيد و دوستانتان به هنر شما در آرايشگري افتخار مي کنند
پکييج استثنايي کامل آموزش آرايش وژورنال مدل مو ولباس
شامل صدها ساعت آموزش بصورت فيلم که تاکنون نظير انرا نديده ايد
آموزش کامل و جامع آرايش صورت و مو به طور کامل
توسط بهترين آرايشگر هاي ايراني و خارجي
مطابق با بروزترين مدل ها و آرايش صورت در جهان
به همراه يک دي وي دي
ژورنال لباس و مو
شامل :
هزاران مدلهاي لباس ،لباس مجلسي
لباس ورزشي،لباس مردانه،
لباس کودک ،لباس عروسي و نامزدي،
بالماسکه،،کت وشلوار
لباس شب،لباس روز
ژورنال جواهرات
......کيف و کفش و
فون هاي زيبا مخصوص آتليه عروس
ماسک هاي کاربردي وقشنک براي زيبا جلوه دادن عکـس
با فرمت
به همراه :
نرم افزارهاي akeover Life Style - Jodie Kidd
Sugar Virtu

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

پکيج کامل طرح هاي توجيهي(شامل 850 طرح)

قیمت: 12000 تومان

عنوان طرح توجیهی شامل تمامی گروه ها
( 50 درصد تخفیف ) پکیج کامل طرح توجیهی
شامل 850 عنوان طرح به صورت کامل و استاندارد در تمامی گروه ها
صنایع فلزی , صنایع خودرو سازی , صنایع ریخته گری و ساخت قطعات , صنایع ماشین سازی , صنایع غذایی و بسته بندی مواد غذایی , صنایع الکتریکی و الکترونیکی , صنایع لوازم خانگی , صنایع چوبی , صنایع بازیافتی , صنایع پزشکی , صنایع آرایشی و بهداشتی , صنایع نساجی و پوشاک , صنایع چرم سازی , صنایع سلولزی , صنایع شیمیایی و پتروشیمی , صنایع ساختمانی و معدنی , صنایع چوبی , کشاورزی و دامپروری , طرح های خدماتی و…
همه طرح های موجود در سایت با بیش از 50 درصد تخفیف
لیست تعدادی از طرح های توجیهی موجود در این مجموعه :
طرح توجیهی تولید فندک های یک بار مصرف – 37 صفحه
طرح توجیهی تولید نخ ابریشم – 52 صفحه
طرح توجیهی تولید کفش چرمی – 49 صفحه
طرح توجیهی تولید پتوی پشمی – 57 صفحه
طرح توجیهی تولید پانل های گچ و الیاف سلولزی – 102 صفحه
طرح توجیهی تولید سنگ مصنوعی – 85 صفحه
طرح توجیهی تولید لوله خرطومی , پلیکا و شیلنگ آب – 70 صفحه
طرح توجیهی تولید شیشه دو جداره – 66 صفحه
طرح توجیهی تولید قطعات بتن آماده – 41 صفحه
طرح توجیهی تولید پاکت سیمان – 78 صفحه
طرح توجیهی تولید ظروف یک بار مصرف فوم پلی استایرن – 80 صفحه
طرح توجیهی تولید ظروف یک بار مصرف کاغذی – 54 صفحه
طرح توجیهی تولید پارتیشن چوبی – 78 صفحه
طرح توجیهی تولید گرافیت – 41 صفحه
طرح توجیهی تولید لوله های UPVC - ۵٩ صفحه
طرح توجیهی تولید پلاستوفوم – 56 صفحه
طرح توجیهی تولید دفترچه تحریر – 40 صفحه
طرح توجیهی تولید اکسید روی – 62 صفحه
طرح توجیهی تولید جعبه پلاستیکی میوه – 32 صفحه
طرح توجیهی تولید بطری پلاستیکی – 37 صفحه
طرح توجیهی تولید رنگ های صنعتی – 44 صفحه
طرح توجیهی تولید سولفور – 41 صفحه
طرح توجیهی تولید مایعات شوینده – 52 صفحه
طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی – 42 صفحه
طرح توجیهی چاپ صنعتی – 66 صفحه
طرح توجیهی خدمات مسافرتی و جهانگردی – 17 صفحه
طرح توجیهی پرورش شترمرغ – 15 صفحه
طرح توجیهی کشتارگاه صنعتی شترمرغ – 84 صفحه
طرح توجیهی تولید خوراک دام از پساب کارخانجات الکل سازی – 119 صفحه
طرح توجیهی تولید کود کمپوست – 118 صفحه
طرح توجیهی تولید پودر ماهی – 65 صفحه
طرح توجیهی تولید شیردوش های صنعتی – 55 صفحه
طرح توجیهی پرورش و بسته بندی قارچ – 58 صفحه
طرح توجیهی تولید خوراک دام و طیور – 16 صفحه
طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی - 52 صفحه
طرح توجیهی تولید شیر ماست و خامه بسته بندی – 94 صفحه
طرح توجیهی تولید شیره انگور - 52 صفحه
طرح توجیهی تولید کنسانتره میوه ها – 50 صفحه
طرح توجیهی تولید مربا , ترشی و خیار شور – 109 صفحه
طرح توجیهی سورت و بسته بندی کشمش – 83 صفحه
طرح توجیهی تولید بسته بندی خشکبار – 70 صفحه
طرح توجیهی تولید ماءالشعیر – 102 صفحه
طرح توجیهی تولید ماشین آلات نان حجیم – 56 صفحه
طرح توجیهی تولید انواع نان فانتزی – 75 صفحه
طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی – 61 صفحه
طرح توجیهی تولید انواع پودر میوه – 70 صفحه
طرح توجیهی تولید بسته بندی گوشت , مرغ و ماهی – 138 صفحه
طرح توجیهی برش , پرس و بسته بندی آهن آلات مورد نیاز صنایع فولاد – 106 صفحه طرح توجیهی تولید ریخته گری قطعات چدن آلیاژی 72 صفحه
طرح توجیهی تولید رینگ خودرو – 74 صفحه
طرح توجیهی تولید اگزوز خودرو – 74 صفحه
طرح توجیهی تولید ماشین آلات بسته بندی – 58 صفحه
طرح توجیهی تولید قطعات پلاستیکی خودرو – 56 صفحه
طرح توجیهی تولید درب بازکن – 48 صفحه
طرح توجیهی تولید پیچ و مهره – 47 صفحه
طرح توجیهی تولید آبمیوه گیری – 47 صفحه
طرح توجیهی تولید اجاق گاز فردار – 45 صفحه
طرح توجیهی تولید کولر آبی – 55 صفحه
طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف – 30 صفحه
طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق – 86 صفحه
طرح توجیهی تولید سیستم موقعیت یابی جهانی GPS - ۶٩ صفحه
طرح توجیهی تولید بالاست مهتابی – 42 صفحه
طرح توجیهی تولید کبریت – 32 صفحه و …
همه طرح هاي موجود در سايت با بيش از 50 درصد تخفيف
صنايع فلزي
صنايع آرايشي و بهداشتي
کشاورزي و دامپروري
صنايع غذايي و بسته بندي مواد غذايي

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بسته آموزش ساخت هواپيماي راديو کنترل

قیمت: 14000 تومان

محتويات بسته :
1-کاملترين آموزش فارسي ساخت هواپيماي مدل راديو کنترل در 343 صفحه
2- مجموعه اي از بهترين و کمياب ترين کتاب هاي لاتين در 254 صفحه
3- فيلم آموزش اسمبل و پرواز صحيح هواپيماي مدل راديو کنترل با بهترين کيفيت
4- بيش از 220 عدد نقشه ساخت هواپيما هاي راديو کنترل در مدل هاي مختلف
5- بيش از ساعت ها فيلم پرواز انواع هواپيماهاي راديو کنترل(الکتريکي ، سوختي ، آکروباتيک و ...)
6- مجموعه اي کامل از نرم افزار هاي طراحي و ساخت هواپيما و انواع شبيه سازهاي پرواز
7- گلچيني از زيباترين تصاوير هواپيماهاي راديو کنترل
8- به همراه قطعات ساخت يک گلايدر
اگر به علوم هوا ، فضا علاقه داريد و يا مي خواهيد فرزندتان را با علوم هوايي آشنا کنيد ،اگر به سرگرمي هاي علمي و جذاب علاقه مند هستيد ، اگر مي خواهيد يک هواپيما بسازيد و بر فراز آسمان پرواز دهيد اين بسته آموزشي شما را به طور کامل راهنمايي مي کند.
برخي از سرفصل هاي بسته آموزش ساخت هواپيماي راديو کنترل
1- روش هاي نقشه خواني و درک آن
2- آموزش تفصيلي ساخت بال ، بدنه ، سکان هاي عمودي و افقي هواپيماي راديوکنترل
3-آموزش کاغذ کشي و پرداخت مدل
4-آموزش سوار کردن گيرنده و سروو
5- آموزش نصب موتور و متعلقات آن
6- آموزش ساخت هواپيما با کامپوزيت
7-آموزش ساخت دستگاه برش يونوليت
8- آموزش تريم يا پرواز صحيح هواپيما
9 - آموزش تعمير و نگهداري هوپيما
10- و ده ها آموزش مفيد و جذاب ديگر
آموزش به زبان فارسي
آموزش اسمبل و پرواز صحيح هواپيماي مدل راديو کنترل
بيش از 220 عدد نقشه ساخت هواپيما هاي راديو کنترل در مدل هاي مختلف
پرواز صحيح و بي نقص
كيفيت بي نظير

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بزرگترين مجموعه تحقيق ، پروژه و مقاله آماده

قیمت: 36000 تومان

بزرگترين مجموعه تحقيق و مقاله آماده
با فرمت ورد و پي دي اف و پاورپوينت
در 24 دي وي دي

بانك مقاله , تحقيق و پروژه
شامل هزاران تحقيق , پروژه و پايان نامه در موضوعات متنوع
به صورت دسته بندي شده و فارسي
قابل ويرايش
بانک مقاله و تحقيق و پروژه
آيا شما دانش آموز و يا دانشجو هستيد ؟
آيا وقت كافي جهت جستجو در اينترنت و انجام تحقيق را نداريد ؟
آيا به دنبال مقاله و تحقيق آماده هستيد ؟
شما با خريد اين پكيج مي توانيد هزاران مقاله , تحقيق , كارآموزي , پروژه و پايان نامه را به صورت آماده و دسته بندي شده در اختيار داشته باشيد.
دانشجويان عزيز: اگر در انتخاب موضوع تحقيق خود مشکل داريد، اگر براي موضوع تحقيقي که به شما واگذار شده مطلب پيدا نمي‌کنيد، اگر براي انجام پايان نامه هاي خود به مشکل برخورده ايد، اگر در گزارش نويسي‎هاي خود احتياج به منبع قابل اعتمادي داريد، اگر دانشجوي شاغل هستيد و وقت کافي براي انجام پروژه هاي خود نداريد اين بسته راهگشاي شماست.

محققين و اساتيد گرامي: اگر براي تهيه کتب و رفرنس هاي مربوط به رشته خود به مشکل برخورده ايد، اگر در موردي خاص نياز به تحقيق در مورد سوابق و جزئيات اجراي آن در خارج از کشور داريد، اگر قصد ترجمه کتابهاي مرجع و کمياب داريد، اگر نياز به فايل هاي ارائه پاورپوينت براي تدريس در کلاسهاي خود داريد با انتخاب اين بسته درست به هدف زده ايد.

حاصل تلاش چند ساله ده ها دانشجوي برتر كشوراكنون در دستان شماست
بزرگ ترين و كامل ترين بانك جامع علمي تحقيقاتي
قابل استفاده براي دانش آموزان و دانشجويان تمامي رشته ها
از مقطع راهنمايي تا دكترا
اين مجموعه بزرگ , کامل و استثنايي شامل
تحقيق
+
مقاله
+
پروژه
+
پايان نامه
+
پاورپوينت
+
کتابهاي الکترونيکي
براي تمامي رشته ها و سليقه هاي علمي
پکيج هزاران مقاله , تحقيق , پروژه و پايان نامه به صورت آماده
آيا شما دانش آموز و يا دانشجو هستيد ؟
آيا وقت کافي جهت جستجو در اينترنت و انجام تحقيق را نداريد ؟
آيا به دنبال مقاله و تحقيق آماده هستيد ؟
شما با خريد اين پکيج مي توانيد هزاران مقاله , تحقيق , کارآموزي , پروژه و
پايان نامه را به صورت آماده و دسته بندي شده در اختيار داشته باشيد.
مجموعه بي نظير از مقالات , تحقيق , پروژه و پايان نامه در زمينه هاي :
کامپيوتر و آي تي
صنعت
جوشکاري
ريخته گري
خودرو و خودروسازي
مديريت
اقتصاد
سياست
زبان خارجي
معماري و عمران
شهر و شهرسازي
دين و معارف
ورزش
الکترونيک
برق و مخابرات
آمار و آمارگيري
حسابداري
رياضيات
حقوق
زمين شناسي
زيست شناسي
گياه شناسي و جانور شناسي
جغرافيا
تاريخ
گردشگري
شيمي
فيزيک
مکانيک
نجوم و هوا فضا
فناوري نانو
ادبيات و مشاهير
هنر
پزشکي
تجارت و سرمايه گذاري
آموزش و پرورش
تحصيل و دانشگاه
تعليم و تربيت
جامعه شناسي و مهارت زندگي
روانشناسي
کارآفريني و کسب و کار
صنايع غذايي
علوم تغذيه و مواد غذايي
کشاورزي و دامپروري
به صورت دسته بندي شده و کاملا فارسي
در قالب فرمت ورد , PDF و پاورپوينت

اين آرشيو براي اولين بار توسط ما براي فروش قرار داده شده است. درحالي که نمونه مشابهي را در هيچ فروشگاهي و حتي براي دانلود نخواهيد يافت! مجموعه اي که امروز پيش روي شما عزيزان قرار دارد حاصل جمع آوري تيم مديريتي فروشگاه سي دي کده بوده و کاملترين بانک کتاب، پايان نامه و مقاله را در اختيار شما عزيزان قرار ميدهد. اين مجموعه قابل استفاده توسط اساتيد، دانشجويان مقاطع دکتري، کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد و خدمات کامپيوتري ها و دفاتر تايپ و تکثير و تمامي علاقمندان به داشتن آرشيو تحقيق و مقاله مي باشد.

در 24 دي وي دي
قيمت 27000 تومان
بهترين و لذت بخش ترين خريد اينترنتي خود را داشته باشيد
----
فروش فقط به صورت واريز مبلغ به حساب فروشگاه و واريز آنلاين انجام ميشود .
فروش فقط به صورت واريز مبلغ به حساب فروشگاه و واريز آنلاين انجام ميشود .
هزينه پست به عهده خريدار مي باشد .
هزينه پست محصول با پست پيشتاز 3 هزار تومان است .
سفارش حداکثر 4 روز بعد از واريز مبلغ به حساب فروشگاه بدست مشتري ميرسد .
ارسال سريع محصول بعد از واريز مبلغ توسط خريدار

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

بانك اطلاعات تجاري ايران

قیمت: 15000 تومان

شامل كليه اطلاعات ضروري مورد نياز جهت صادرات و واردات در ايران
در اين مجموعه اطلاعات كامل تماس با شركتها و ارگان هاي مربوطه موجود ميباشد.
نام ، نشاني و تلفن شركت هاي حمل و نقل دريايي
نام ، نشاني و تلفن شركتهاي حمل و نقل بين المللي
نام ، نشاني و تلفن شركتهاي حمل و نقل داخلي
نام ، نشاني و تلفن شركتهاي ترخيص كار
نام ، نشاني و تلفن شركتهاي بازرسي كننده مورد تائيد موسسه استاندارد
نام ، نشاني و تلفن شركتهاي بيمه
نام ، نشاني و تلفن اتحاديه ها و سنديكاها
نام ، نشاني و تلفن آژانس هاي هواپيمايي
نام ، نشاني و تلفن شهركهاي صنعت
شماره تلفنهاي ضروري و كد تلفن شهرستانها و كشورها
فهرست شعب و نمايندگي هاي بانك هاي ايراني در خارج از كشور
نام ، نشاني و تلفن اتاق هاي مشترك
نام ، نشاني و تلفن اتاقهاي بازرگاني برخي از كشور ها در ايران
و...
با كليه صادر كننده هاي ايراني آشنا شويد و براي فروش محصولات خود با آنها تماس بگيريد.
تماس با صادر كننده هاي برتر و مورد اطمينان ايراني
بانك اطلاعات تجاري ايران
ليست شركتهاي صنعتي
ليست تجار ايراني صادركننده كالا
تمامي اطلاعات بازرگان ايران
ليست صادر كننده هاي ايراني

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش رقص آذري ( گروه اوتلار )

قیمت: 10000 تومان

رقص در واقع از تركيب سه زبان بوجود آمده است :
?- زبان حركات دست
?- زبان حركات صورت و اعضا آن ( ميميك)
?- زبان حركات اندام و بدن انسان ( پانتوميمي )
قسمتي از متن گفته شده از آموزش رقص اذري موجود در DVD به صورت متني :
روي پنجه پا مي ايستيم سپس قدرت را از نوك پا گرفته و به طرف سينه مي كشيم و آن را داخل سينه حبس ميكنيم.
شكم را داخل كشيده و سينه را جلو نگه ميداريم.
دستها را باز و سر را بالا نگهداشته به طرف جلو نگاه ميكنيم.
علت ايستادن روي پنجه داشتن قامتي كشيده و سرعت عمل بالا ميباشد.
جلو بودن سينه نشانگر سپر براي دفاع از خاك و ناموس ميباشد.
دستهاي باز نشانگر آزادي و تمايل به پرواز است.

توضيحات بيشتر در مورد رقص اذري :
همه ملت ها داراي رقص مخصوص به خود مي باشند و رقص يكي از شاخه هاي جدايي ناپذير هنر هاي زيباي ملت هاي جهان است رقص يكي از هنر هاي زيبا است كه با كشش بدن و بر اساس اجراي حركات موزون انجام مي شود.

رقص اكثراً به دو گروه تقسيم مي شود:
?- رقص هاي دسته جمعي ( گروهي )
?- سولو ( رقص هاي انفرادي )
آموزش رقص آذري با مجوز سازمان ارشاد
آموزش رقص آذري به زبان فارسي
آموزش کامل رقص آذري
آموزش در دو دي وي دي مي باشد
تحويل به موقع

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش زبان نصرت 1و2و3

قیمت: 4500 تومان

آموزش زبان نصرت 1 و 2 و 3نسخه اورجينال شامل يک DVD - قابل پخش:
در تمام دستگاه هاي VCD , MP3 , DVD هاي خانگي, MP3 پليرهاي همراه, گوشيهاي موبايل با قابليت پخش MP3, ديسک من ها, ضبط هاي سي دي اتومبيل, تمامي پليرهاي خانگي و سيار با قابليت پخش فرمت mp3
آيا واقعا ميخواهيد انگليسي را بياموزيد؟ به همان سادگي كه فارسي صحبت ميكنيد بدون ترس و خجالت . بدون نياز به تمرين خواندن و نوشتن . بدون نياز به معلم . با روش اعجاب آور نابغه زبان شناس انگليسي و فارسي شده توسط اعجوبه تقويت حافظه و ابداع كننده روشهاي نوين تند خواني در ايران
*
آموزش مکالمه زبان انگليسي در 90 روز بدون نياز به کتاب, جزوه و مدرس فقط با روزي 30 دقيقه زمان براي تمرين !
شامل 450 ساعت فايل صوتي MP3 مکالمه زبان از مبتدي تا پيشرفته با آموزش گرامر, تلفظ کلمات به همراه آموزش بسياري از جملات و لغات پر کاربرد زبان مطابق با آخرين متدهاي آموزش زبان دنيا
*
- بدون نياز به کتاب و درس
- دوره تقويت حافظه و مهارت يادگيري
- تکرار مطالب در فواصل زماني مختلف
- تمرکز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري
برگرفته شده از جديدترين متد آموزش روز دنيا
روش استفاده آسان براي تمامي سنين با هر سطح آشنايي با زبان انگليسي
مهارت كامل در مكالمه زبان انگليسي در سه ماه با روزي 30 دقيقه گوش كردن به هر درس
با صرفه ترين ,سريع ترين و ارزان ترين روش دريافت, خريد نقدي(واريز به حساب فروشنده) است. زيرا علاوه بر تخفيف, بخشي از هزينه ارسال به عهده فروشنده است. پس از واريز وجه فقط کافيست مشخصات واريز را به وسيله پيامک و يا تلفني اطلاع داده و کمتر از 2ساعت, کد رهگيري پستي سفارش را دريافت کنيد.
-
مبلغ نهايي سفارش با احتساب هزينه پست:
در خريد پستي هزينه اين سفارش, ارسال با پست پيشتاز: 8500 تومان و ارسال با پست سفارشي: 6500 تومان مي باشد اما در خريد نقدي ( واريز وجه به حساب فروشنده) بخشي از هزينه ارسال را فروشنده مي پردازد و هزينه دريافت آن با پست سفارشي 5000 تومان و پيشتاز 6000 تومان ميشود. دريافت سفارش با پست پيشتاز 2 الي 4 روز کاري و پست سفارشي 5 الي 8 روز زمان مي برد.
- 100% تست شده
- اورجينال نقره اي - داراي گارانتي
- شماره شناسنامه: 020535-0127-6
- قيمت براي مصرف کننده: 4500 تومان
- حجم نرم افزار روي حامل: 3.95 گيگابايت
- داراي شماره تماس پشتيباني جهت پاسخگويي به سوالات شما

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

پكيج كامل آموزش شعبده بازي

قیمت: 12000 تومان

فيلم برداري و عكس برداري از شبح و روح در جمع دوستان با موبايل به صورت زنده و رد شدن روح از صفحه مانيتور موبايل با هنر شعبده بازي امكان پذير است كه با تهيه اين فيلم آموزشي به شما اين راز زيبا و بسيار حيرت آور را آموزش مي دهد.اين فيلم آموزشي توسط Andrew Mayne شعبده باز حرفه اي با كار هايي كه تا به حال از او ديده ايم آموزش داده مي شود.در سه مرحله و به صورت روان و شيوا كليه روش انجام كار و ساخت وسايل براي بيننده آموزش داده شده است.شعبده باز در جمع تماشاچيان موبايل خود را بيرون آورده و به يك محل خيره شده و دوربين موبايل خود را روشن كرده و به تماشاچيان مي گويد كه در اين مكان روح وجود دارد و ميخواهم از آن تصوير برداري كنم .
شعبده باز دوربين موبايل رو بر روي يك محل ثابت كرده و از تماشاچيان مي خواهد كه مانيتور موبايل را مشاهده كنند كه مي بينند يك شبح از صفحه رد شده و شعبده باز از آن عكس مي گيرد .اين شعبده بازي نياز به موبايل خاص و هيچ وسيله خاص و يا برنامه اي ندارد .با اين آموزش قادر هستيد حتي كارت انتخابي تماشاچي را در يك صفحه موبايل ظاهر كنيد ! اين آموزش براي كليه علاقه مندان در هر رده اي پيشنهاد مي شود.
شامل 4 مجموعه عظيم آموزش شعبده بازي
مجموعه برنامه Phenomenon
راز هاي شعبده بازي David Stone
راز هاي شعبده بازي Andrew Mayane
آموزش شعبده بازي استاد كاور
آموزش قرار دان يك ليوان چاي بر روي لبه كارت ويزيت به صورت ايستاده
آموزش تبديل كردن دو توپ گرد به يك مكعب بزرگ
آموزش تبديل كردن سه طناب گره زده به هم به يك طناب كامل
آموزش ظاهر كردن يك دستمال گره زده بر روي ميله
آموزش غيب كردن توپ توسط يك تكه پارچه
اموزش شعبده بازي با سيگار , سکه , ليوان , کارت
سري شعبده بازي هاي سر ميز شام

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

آموزش زبان نصرت 1 و 2 و 3

قیمت: 7000 تومان

آموزش مكالمه زبان انگليسي در 90 روز بدون نياز به كتاب، جزوه و مدرس فقط با روزي 30 دقيقه زمان براي تمرين! شامل 450 ساعت فايل صوتي MP3 مكالمه زبان از مبتدي تا پيشرفته با آموزش گرامر و تلفظ كلمات به همراه آموزش بسياري از جملات و لغات پر كار برد زبان مطابق با آخرين متد هاي آموزش زبان دنيا. با مجموعه آموزشي زبان نصرت حتي در مسافرت مي توانيد زبان انگليسي را به خوبي فراگيريد. مهارت كامل در مكالمه زبان انگليسي در سه ماه با روزي 30 دقيقه گوش سپردن به هر درس. روش استفاده آسان براي تمامي سنين با هر سطح آشنايي با زبان انگليسي. هيچ نيازي به خالي كردن زمان اضافي خود براي يادگيري زبان خارجه نيست، با متد نصرت تنها با روزي 30 دقيقه كه مي تواند شامل زمان هاي غير مفيد روزانه شما همچون حين رانندگي، پياده روي، يا درون منزل و قبل از خواب باشد، به خوبي مكالمه زبان انگليسي را ياد بگيريد.
اين متد را يك نابغه زبان شناس انگليسي اختراع كرده و موسسه نصرت آن را به صورت فارسي در آورده آقاي نصرت بخاطر همين از طرف دانشگاه صنعتي شريف به لقب مبتكر نمونه انتخاب شده. شما بعد از تهيه اين بسته و گوش كردن بر طبق متد مشخص شده كه در طول فراگيري آموزش با ان مرحله به مرحله اشنا مي شويد، متوجه مي شويد كه چه تغيري در زبان شما روي ميدهد. شما به راحتي فيلمهاي آمريكايي به زبان اصلي را خواهيد فهميد. شما به راحتي به انگليسي صحبت ميكنيد و كاملاً ميتوانيد ارتباط برقرار كنيد. احساس ميكنيد معجزه‌اي روي داده است. چيزي كه بعد از سالها حضور در كلاسهاي زبان در دست يابي كامل به آن موفق نشده بوديد در ظرف كمتر از 3 ماه به بهترين نحو با كمترين زحمت محقق خواهد شد. نصرت معتبرترين موسسه تند خواني و زبان كشور است. آقاي نصرت اعتباري جهاني دارد و او همه اين موارد را تضمين ميكند. اين متد تا به حال در ايران و خارج از كشور (بيشتر خارج از كشور) ?? هزار فروش رفته است و هر ?? هزار مورد را شگفت زده كرده است.
نه نياز به تمرين هست. نه نياز به دوباره گوش كردن. نه نياز به نوشتن. در واقع شما سعي نميكنيد چيزي بياموزيد بلكه اين نوار با فرمولي كه در قرارگيري كلمات و جملات آن با فاصله‌هاي زماني خاص در آن مخفي است انگليسي را به شما مي‌آموزد. كارشناساني كه بر روي مغز انسان كار كرده‌اند معتقدند ضريب هوش با بالارفتن ميزان حافظه افزايش مي‌يابد. همچنين بررسيها نشان داده يك انسان ميتواند از 5 تا 6 درصد قدرت حافظه‌اش استفاده كند. اين ميزان در تيز هوشان حداكثر 9 درصد است. اين سي دي در فقط سه هفته به شما مي‌آموزد چگونه بصورت عملي اين مقدار را به 50 درصد افزايش دهيد. براي هميشه قلم و كاغذ را فراموش كنيد. يك كتاب پر از فرمول را روبرويتان قرار دهيد. مغز شما به طور خودكار همه فرمولها را حفظ ميكند و تا آخر عمر در حافظه شما باقي خواهد ماند. فراموشي را براي هميشه فراموش كنيد. (اينها بخشهايي از صحبتهاي آقاي نصرت است)
مجموعه کامل آموزش زبان نصرت 1 و 2 و 3 بدون کوچکترين حذفيات
به همراه دوره تقويت حافظه و مهارت يادگيري به عنوان هديه
برگرفته شده از جديدترين متد آموزش روز دنيا
تمركز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري
تكرار مطالب در فواصل زماني مختلف
بدون نياز به كتاب و درس
شامل 1 DVD پر محتوا ( mp3 )
با قابليت اجرا بر روي انواع کامپيوتر و دستگاه هاي دي وي دي پلير خانگي
امکان ارسال با پيک موتوري و در همان روز براي شهر تهران وجود دارد
پس از ارسال بسته ، کد رهگيري پست براي شما SMS خواهد شد

خرید محصول        سوال از فروشنده





تاريخ : جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,
ارسال توسط میترا محمدی

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 11 صفحه بعد